справа № 3-2006/10р.
П О С Т А Н О В А
20 грудня 2010 року
Суддя Лубенського міськрайонного суду Полтавської області ЯЦЕНКО В.В., розглянувши матеріали , які надійшли від Лубенського ВДАІ в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності :
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українець, уродженець м. Лубни, проживаючий АДРЕСА_1, не працює, ідентифікаційний код не відомий ,
за ст.. 124 КпАП України,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 02.12.2010 року в м.Лубни на вул..Радянській, керував транспортним засобом автомобілем НОМЕР_1 не вибравши безпечної швидкості руху, не врахувавши дорожньої обстановки, допустив зіткнення з автомобілем „Мерседес Віто” д.н.з. НОМЕР_2 під керуванням водія ОСОБА_2, що призвело до пошкодження транспортних засобів, чим порушив п.п.10.9 ПДР України, та скоїв адмінправопорушення передбачене ст.. 124 ч.1 КпАП України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину в скоєному визнав.
Вина ОСОБА_1 також підтверджується адмінпротоколом, письмовими поясненнями порушника та іншими матеріалами справи.
На підставі викладеного та керуючись ст.. 124ч.1 КпАП України,
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним за ст.. 124 ч.1 КпАП України та піддати штрафу в доход держави в розмірі 340 (триста сорок) гривень .
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Полтавської області в десятиденний термін.
Суддя В.В.ЯЦЕНКО