Справа 2н-1280/10
У Х ВА Л А
26 листопада 2010 року суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда Драний В.В., розглянувши заяву Дочірнього підприємства «Кіровоград тепло» Товариства з обмеженою відповідальністю «Центр науково-технічних інновацій Української нафтогазової академії» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу ,-
В С Т А Н О В И В :
Дочірнє підприємство «Кіровоград тепло» Товариства з обмеженою відповідальністю «Центр науково-технічних інновацій Української нафтогазової академії» звернулося до суду з заявою про видачу судового наказу на стягнення заборгованості за отриману послугу з централізованого теплопостачання з ОСОБА_1 у розмірі 3189,80 грн. та сплачених судових витрат.
Заявник посилається на те, що боржник ОСОБА_1 є власником квартири АДРЕСА_1, згідно особового рахунку № НОМЕР_1 надавалися послуги з теплопостачання, внаслідок чого виникла заборгованість 2761,40 грн.
Розглянувши надані матеріали, перевіривши отриману судом інформацію про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання боржника, прихожу до висновку про необхідність повернення стягувачу заяви про видачу судового наказу.
Відповідно до ст. 97 ЦПК України заява про видачу судового наказу подається до суду першої інстанції за загальними правилами підсудності, встановленими ЦПК, згідно зі ст. 109 ЦПК позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.
Відповідно до ч. 6 ст. 100 ЦПК України у разі якщо за результатами розгляду отриманої судом інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи – боржника буде встановлено, що заява про видачу судового наказу не підсудна цьому суду, суд повертає стягувачу заяву про видачу судового наказу.
Згідно з отриманою інформацією ВГІРФО УМВС України в Кіровоградській області ОСОБА_1 29.10.2010 року вибув в АДРЕСА_2, що у даному випадку, є підставою для повернення заяви про видачу судового наказу , оскільки справа не підсудна цьому суду.
Відповідно до ст.115 ЦПК України якщо суддя, вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, встановить, що справа не підсудна цьому суду, заява повертається позивачеві для подання до належного суду, про що постановляється ухвала.
Керуючись ст. ст. 97, 100, 109, 115 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Заяву Дочірнього підприємства «Кіровоградтепло» Товариства з обмеженою відповідальністю «Центр науково-технічних інновацій Української нафтогазової академії» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу повернути заявнику для звернення до належного суду.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом 5-ти днів з дня її отримання.
Суддя Ленінського районного
суду м. Кіровограда В.В.Драний