Справа № 2-1364
Вх.№14544 від 08.10.2010р.
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(заочне)
15 листопада 2010 року
Кіровський міський суд Луганської області у складі:
головуючого судді Максюта І.О.
при секретарі Нікітіній М.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Кіровську Луганської області у залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В:
08.10.2010р. позивачка звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що 08 вересня 1990 року між нею та відповідачем зареєстрований шлюб відділом реєстрації актів цивільного стану громадян Кіровського міського управління юстиції Луганської області, про що зроблений відповідний актовий запис №288. Від шлюбу дітей не мають.
З відповідачем бажає розірвати шлюб, так як вважає, що подальше спільне життя неможливе. Спору про розділ майна не мають. На примирення позивачка не згодна.
У судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала, просила шлюб між нею та відповідачем розірвати. Відповідач у судове засідання не з»явився, хоча був повідоомлений належним чином про час та місце проведення судового засідання. Суд не має відомостей про поважні причини неявки відповідача, тому справу слід розглянути вирішити на підставі наявних у ній доказів за правилами заочного розгляду цивільних справ, ухваливши заочне рішення.
Суд, вислухавши позивачку, дослідивши матеріали справи, вважає, що позовні вимоги мають бути задоволені, виходячи із наступних підстав, встановлених у судовому засіданні:
- - із свідоцтва про одруження виходить, що 08 вересня 1990 року між позивачкою та відповідачем зареєстрований шлюб відділом реєстрації актів цивільного стану громадян Кіровського міського управління юстиції Луганської області, про що зроблений відповідний актовий запис №288. (а.с.4).
Згідно до статті 110 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мало б істотне значення.
Суд вважає, що у судовому засіданні встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечитиме інтересам сторін, оскільки вони не бажають проживати однією сім»єю. Після розірвання шлюбу відповідачка обрала прізвище ОСОБА_1.
На підставі викладеного, ст. 112 Сімейного Кодексу України, керуючись ст.ст.209, 213-215 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Розірвати шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженцем м.Кіровська Луганської області, зареєстрованим за адресою: АДРЕСА_1, та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженкою м.Кіровська Луганської області, що зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2, зареєстрований відділлом реєстрації актів цивільного стану громадян Кірровського міського управління юстиції Луганської області 08 вересня 1990 року за актовим записом №288. Після розірвання шлюбу прізвище позивачки – ОСОБА_1.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Суддя Максюта І.О.