Судове рішення #12756917

Справа №3-986/2010 року

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 вересня  2010 року суддя Снігурівського районного суду Миколаївської області Кішковська З.А.  з участю секретаря Забаровської С.А., розглянувши матеріали, які надійшли від  ВДАІ з обслуговування адміністративної території Снігурівського району та м.Снігурівка про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1, фактичного проживаючого АДРЕСА_2

                за ст. 130 ч.1 КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

24 липня 2010 р. о 09-10 по автодорозі М-14 (170 км) Одеса – Мелітополь – Новоазовськ ОСОБА_1 керував мопедом «Кануні» без держаного номеру, в порушення п.2.5 Правил дорожнього руху України (далі - ПДР), з явними ознаками алкогольного сп’яніння: різкий запах алкоголю з роту, почервоніння очей, обличчя. Від медичного огляду відмовився у добровільному порядку у присутності 2-х свідків.

Правопорушник  винним себе визнав повністю. Пояснив, що дійсно вживав спиртне.

Вина правопорушника підтверджується даними протоколу серії ВЕ №028454  від 24 липня 2010 року, в якому правопорушник визнав себе винним та поясненнями свідків ОСОБА_2 та  ОСОБА_3

Своїми діями правопорушник порушив п.2.5 ПДР України, за що передбачена адміністративна відповідальність за ст. 130 ч.1 КпАП України.

Накладаючи адміністративне стягнення за вказане адміністративне правопорушення, враховую характер вчиненого правопорушення, яке відноситься до грубих порушень ПДР України як таке, що безпосередньо впливає на безпеку дорожнього руху та її учасників.

 Обставин, що пом’якшують відповідальність  чи  обтяжують відповідальність правопорушника – не вбачаю.

Враховуючи наведене та з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, а також запобіганню вчинення нових правопорушень, накладаю на правопорушника  стягнення у вигляді громадських робіт.

               На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 280,283,284 КпАП України,-

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1  притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч.1 КпАП України та накласти адміністративне стягнення у вигляді  громадських робіт строком 50 (п’ятдесят) годин.

Копію постанови вручити ОСОБА_1  та направити до ВДАІ з обслуговування адміністративної території Снігурівського району та м.Снігурівка .

Постанова судді може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови через місцевий суд.

       СУДДЯ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація