Судове рішення #12740601

cправа № 1-926/10

В И Р О К

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

27 грудня 2010 року         Печерський районний суд м. Києва

в складі: головуючої  судді                           Царевич О.І.

при           секретарі                                         Табала Я.В.

                з участю прокурора                       Ніколаєнка А.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Києва справу за обвинуваченням ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українки, громадянки України, уродженки с. Корніївка, Баришівського району, Київської обл., зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1, освіта повна загальна середня, студентки ІНФОРМАЦІЯ_2, неодруженої, раніше не судимої, у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, суд -

встановив:

Підсудна  ОСОБА_1 здійснила таємне викрадення чужого майна.

Злочин вчинено за таких обставин. Так, підсудна ОСОБА_1 22 листопада 2010 року, близько 12-00 год. знаходячись в приміщенні кімнати АДРЕСА_2, де вона мешкала, з метою таємного викрадення чужого майна у мешканки цієї ж кімнати –ОСОБА_2, скориставшись відсутністю останньої, та тим, що за нею ніхто не спостерігає, таємно викрала платіжну картку банку «Приват банк», видану на ім’я ОСОБА_2, та їй належить і не має ніякої матеріальної цінності. Цього ж дня, підсудна ОСОБА_1 близько 13 год. 15 хв., в банкоматі, який знаходиться по вул. І.Мазепи, 18/29, в м. Києві, скориставшись платіжною карткою банку «Приват банк» та PIN-кодом картки, довідку із зазначенням якого знайшла напередодні -19.11.2010 у кімнаті АДРЕСА_2, зняла з рахунку гроші в сумі 1800 грн., що належали ОСОБА_2, тим самим таємно викрала вказане майно, після чого покинула місце вчинення злочину та викраденим майном - грошовими коштами розпорядилася на власний розсуд.

 Допитана в судовому засіданні підсудна ОСОБА_1 свою винність у вчиненому злочині визнала повністю і не заперечила, що вчинила його при вищевикладених обставинах. Згідна на скорочене судове слідство та вважає недоцільним, у відповідності до ст.299 КПК України, досліджувати докази відносно фактичних обставин вчиненого нею діяння. Розуміє, що в такому випадку вона буде позбавлена права оспорювати ці фактичні обставини в апеляційному порядку. У вчиненому щиро кається.

За згодою осіб, які беруть участь у справі, судом було визнано недоцільним дослідження таких доказів по справі, як покази свідків та інших доказів, що були зібрані в ході дізнання по справі, стосовно фактичних обставин справи, які правильно розуміють підсудна та інші особи, які беруть участь у справі, і які ніким не оспорювались.

Винність підсудної у вчиненні злочину повністю доказана, крім повного визнання нею своєї вини, зібраними в ході досудового слідства доказами, які не оспорює підсудна і які підтверджують фактичні обставини вчиненого нею діяння.

Оцінюючи в сукупності зібрані по справі докази суд приходить до висновку, що вина підсудної у вчиненому злочині доведена повністю, а її злочинні дії слід кваліфікувати за ч.1 ст. 185 КК України як таємне викрадення чужого майна.

Призначаючи покарання підсудній, суд враховує ступінь тяжкості скоєного нею злочин у , а саме те, що злочин, передбачений ч. 1 ст. 185 КК України, віднесений кримінальним законом до категорії злочинів середньої тяжкості, особу підсудної, пом’якшуючі і обтяжуючі покарання обставини.

В якості пом’якшуючої покарання обставини, суд враховує, що підсудна, повністю визнала свою вину, у скоєному щиро кається.

В якості ознак, що характеризують її особу, суд враховує, що вона є студентом вищого учбового закладу, має постійне місце проживання, по місцю навчання характеризується позитивно, на обліку у лікарів нарколога та психіатра не перебуває, до кримінальної відповідальності не притягалась.

Обтяжуючих покарання обставин судом не встановлено.

Враховуючи наведене, суд приходить до висновку про необхідність обрання підсудній міри покарання у виді штрафу, оскільки саме такий вид покарання буде достатнім для її виправлення, перевиховання та попередження нових злочинів у майбутньому.

Запобіжний захід - підписку про невиїзд підсудній ОСОБА_1, слід залишити без зміни .

Цивільний позов  не заявлений. Судові  витрати по справі відсутні. Питання речових доказів вирішується у відповідності з ст. 81 КПК України.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 323, 324,349  КПК України, суд ,-

  засудив:

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України,  та призначити їй покарання  –     штраф в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в сумі становить 850 гривень.

Запобіжний захід - підписку про невиїзд засудженій ОСОБА_1 залишити без зміни до вступу вироку в законну силу.

Речовий доказ: гроші, у сумі 1700 (одна тисяча сімсот) грн., передані на відповідальне зберігання ОСОБА_2 повернути власнику ОСОБА_2.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва, протягом 15 діб з моменту проголошення.

Суддя:

 

   

     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація