Справа № 2-5\ 2010 року
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27 грудня 2010 року Сумський районний суд Сумської області під головуванням судді Степаненка О.А., при секретарі Токаревій В.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Суми справу за позовом ОСОБА_1 до Великочернеччинського споживчого товариства, треті особи: ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про визнання дійсним договору купівлі-продажу,
В С Т А Н О В И В :
Позивачка звернулася до суду з позовом в якому посилалась на те, що 10 січня 2008 року між нею та відповідачем було укладено договір купівлі-продажу. Відповідно до акту приймання-передачі від 10 січня 2008 року Великочернеччинське сільське споживче товариство передало, а вона прийняла нежиле приміщення-магазин №9 «Хозтовари», загальною площею 186,3 кв.м, що знаходиться за адресою АДРЕСА_1 Вона повністю виконала умови договору купілі-продажу, розрахувалася з продавцем. На даний час відповідач не підготував документи, необхідні для нотаріального посвідчення даного договору, що робить неможливим реєстрацію права власності на приміщення магазину. Тому просила визнати дійсним договір купівлі- продажу від 10 січня 2008 року.
У відповідності з п.4 ч.1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо спір між тими самими сторонами , про той самий предмет із тих самих підстав розглядається в іншому суді.
З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1 є фізичною особою-підприємцем і у січні 2008 року звернулася до господарського суду Сумської області з позовною заявою про визнання дійсним договору купівлі-продажу від 10 січня 2008 року, укладений між нею як фізичною особою-підприємцем і Великочернеччинським споживчим товариством. На даний час справа перебуває в провадженні господарського суду Сумської області.
Отже, оскільки спір між тими самими сторонами, про той самий предмет із тих самих підстав розглядається в господарському суді Сумської області в порядку, встановленому Господарським процесуальним кодексом України і не підлягає розгляду в суді в порядку цивільного судочинства, позов ОСОБА_1 необхідно залишити без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст. 83, ст. 207 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Залишити позов ОСОБА_1 до Великочернеччинського споживчого товариства, треті особи: ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про визнання дійсним договору купівлі-продажу без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п»яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п»яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя