Судове рішення #12734964

  Справа № 2-11357/2010

                                                З А О Ч Н Е   Р І Ш Е Н Н Я

                                            І М Е Н Е М      У К Р А І Н И

23  грудня   2010  року Калінінський районний суд м. Горлівки Донецької області

у складі : головуючого – судді                                     О.Є. Жуковій

при секретарі                                                                  О.С. Сусловій

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Горлівка справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2      про визнання особи  такою, що втратила право користування житловим приміщенням,  

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся   до суду з вказаним позовом до відповідача, посилаючись на те, що вона є основним наймачем квартири АДРЕСА_1 в м. Горлівка , яку отримала на підставі ордеру № 649 від 18 липня 1983 року. В зазначеній квартирі також зареєстрована її донька ОСОБА_2.

Позовні вимоги позивач    обгрунтував тим, що відповідач з 2001 року по теперішній час  не мешкає в квартирі без поважної причини , не сплачує комунальні послуги,  а його реєстрація в квартирі перешкоджає їй  оформити субсидію.  Просив суд постановити рішення, яким визнати відповідача таким, що втратив право користування житловим приміщенням в квартирі АДРЕСА_1  в м. Горлівка.  

     В судове засідання  позивачка надала суду заяву про розгляд справи у її відсутність, наполягала на задоволенні позову.  

     Відповідач належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи,  до суду не з’явився, про причину неявки в судове засідання суд не повідомив. В силу ст.169 ЦПК України справу розглянуто у відсутність відповідача на підставі доказів які надані  позивачем і знаходяться в матеріалах справи.

    Суд дослідивши матеріали справи,   вважає , що позов належить задоволенню з наступних підстав.

    Згідно ст. 71 ЖК України наймач і члени його сім’ї можуть бути визнані втратившими право користування житловим приміщенням в квартирі, якщо вони більше шести місяців без поважної причини в ній не мешкають.

   Як вбачається з довідки з місця мешкання відповідача ОСОБА_2 , він дійсно зареєстрований за адресою: м. Горлівка, АДРЕСА_1 (а.с.7) .

У відповідності до ордеру № 649 від 18 липня 1983 року, виданого виконавчим комітетом Калінінської ради народних депутатів м. Горлівки,  ОСОБА_1 надано право на зайняття квартири АДРЕСА_1 в м. Горлівка на сім?ю з трьох осіб (а.с.5).  

З акту обстеження житлового приміщення вбачається ,що відповідач зареєстрований, але за вказаною адресою не мешкає з 2001  року   по теперішній час, тобто більше шести місяців, комунальні послуги не сплачує (а.с.3).  

   Таким чином, суд вважає, що в судовому засіданні дійсно було встановлено факт того, що ОСОБА_2       не проживає в спірному житлі більше шести місяців без поважної причини, тому позов обгрунтований і підлягає задоволенню.

  На підставі ст.ст.71,72 , 156 ЖК України, керуючись ст.ст.10, 11, 209, 212, 214-215, 218, 224-226  ЦПК України, суд –

                                                        В  И  Р  І  Ш  И  В  :

 ОСОБА_2        визнати такою , що втратила  право користування житловим приміщенням в квартирі АДРЕСА_1  в м. Горлівка Донецької області.

  Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом  10 днів  з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були  присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом 10 днів  з дня отримання копії цього рішення.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.  

  Суддя:

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація