Справа № 3-1334/2010р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
24 грудня 2010 року Южноукраїнський міський суд Миколаївської області
у складі: головуючого судді Далматової Г.А.
при секретарі Філіпповій Ю.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали адміністративної справи, яка надійшла від Южноукраїнської об'єднаної державної податкової інспекції в Миколаївській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Червона Воля Новоград-Волинський район Житомирської області, проживаючого в АДРЕСА_1
за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
10 грудня 2010 року ОСОБА_1 здійснював господарську діяльність, що підлягає ліцензуванню, без одержання ліцензій, а саме надавав послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом без ліцензії, чим порушив п. 33 ст. 9 Закону України "Про ліцензування окремих видів господарської діяльності" від 01.06.2000 року.
В судовому засіданні ОСОБА_1 повністю визнав свою вину у вчиненні вказаного адміністративного правопорушення і пояснив, що дійсно надавав послуги по перевезенню пасажирів на власному автомобілі без ліцензії. У скоєному щиро кається.
Вина правопорушника у вчиненні зазначеного адміністративного правопорушення підтверджується актом №1/17-106-2251606934 територіального обстеження від 10 грудня 2010 року та письмовими пояснення самого правопорушника.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164 КпАП України, як п ровадження господарської діяльності без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону .
При визначенні ОСОБА_1 виду і розміру адміністративного стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини та щире каяття – як пом’якшуючу відповідальність обставину.
Дослідивши матеріали справи та керуючись ст.ст. 283, 284 КпАП України, суд
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КпАП України і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 500,00 (п'ятсот) гривень на користь держави.
Постанова підлягає виконанню з моменту її винесення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду Миколаївської області через Южноукраїнський міський суд Миколаївської області, протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Постанова підлягає виконанню протягом трьох місяців з дня винесення. В разі оскарження чи опротестування постанови, перебіг строку давності зупиняється до розгляду скарги або протесту.
Суддя Южноукраїнського
міського суду Г.А.Далматова