Судове рішення #12729276

Справа № 3-1418/2010  

П О С Т А Н О В А  

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И  

 

29 листопада 2010 року      суддя Золочівського районного суду Львівської області Постигач Б.А., розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли від Золочівського РВ  ГУ МВС України про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1,  не працюючого,

по ст. 173 2  ч.1 КУпАП,

в с т а н о в и в :  

 ОСОБА_1 28.11.2010 р., біля 09 год. 20 хв., прийшовши до дому, в стані алкогольного сп’яніння, вчинив насильство в сім’ї стосовно своєї матері та сестри, а саме, ображав їх нецензурними словами, погрожував фізичною розправою, голосно кричав.

В суд порушник винність свою визнав.

Винність його підтверджується матеріалами справи, що надійшли до суду.  

Враховуючи характер правопорушення, особу порушника, на нього слід накласти адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту.

Керуючись ст.ст. 221, 284, 1732 ч.1 КУпАП,

  п о с т а н о в и в :  

 ОСОБА_1 арештувати на 5 діб. Термін відбуття арешту рахувати з – 29.11.2010 року.  

 Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області через Золочівський районний суд Львівської області на протязі 10 днів з дня її винесення.

                                       Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація