Судове рішення #12728475

                              Справа № 2-13619/10  

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

      2 грудня 2010 року Єнакіївський міський суд  Донецької області у складі:            

головуючого судді                                                       Гусєва В.В.

при секретарі                                                                Радько Н.Л.

    розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у місті Єнакієве цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу,-

В С Т А Н О В И В:

            Позивачка ОСОБА_1 звернулася  до Єнакіївського міського суду із позовною заявою до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу.  

            В позовній заяві вона зазначила, що з відповідачем уклала  шлюб 14 серпня 2004  року, актовий запис № 294. Від даного шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який мешкає з позивачкою. Сумісне життя з відповідачем не склалося, у зв’язку з різними поглядами на сім'ю. Шлюбні відносини між подружжям припинені з травня 2010 року, мешкають вони окремо, стосунків між собою не підтримують. Таким чином сім'я розпалась, відновити їх сімейні стосунки вже неможливо. Спору про розподіл майна, яке є спільною сумісною власністю між ними немає.

      В судовому засіданні позивачка повністю підтримала позовні вимоги про розірвання шлюбу,  надавши пояснення аналогічні тим, які зазначені в позовній заяві, наполягала на розірванні шлюбу.      

      Відповідач в судове засідання не з*явився, але надав до суду заяву в якій просив розглянути справу у його  відсутність, позов визнав повністю, проти розірвання шлюбу не заперечував.

      Розглянувши цивільну справу  вислухавши пояснення позивача та дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.  

      ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрували шлюб 14 серпня 2004  року, актовий запис № 294. Від даного шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який мешкає з позивачкою. Спору про розподіл майна, яке є спільною сумісною власністю між ними немає.

      На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 61, 79, 212, 213, 214-215, 224, 225 ЦПК України, ст. ст. 104, 105, 110, 112, 114, 115 СК України, -  

В И Р І Ш И В:

        Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу - задовольнити.  

        Шлюб між ОСОБА_1, (дошлюбне прізвище ОСОБА_1),   ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3,  зареєстрований  14 серпня 2004  року  відділом реєстрації актів цивільного стану Єнакіївського міського управління юстиції Донецької області, актовий запис № 294– розірвати.

        Після розірвання шлюбу  прізвище  позивачки вважати «ОСОБА_1».

       Шлюб вважається припиненим у день набрання чинності рішення суду про розірвання шлюбу.  

         Після набрання рішенням законної сили копію рішення надіслати до Відділу реєстрації актів цивільного стану Єнакіївського міського управління юстиції Донецької області для внесення відомостей до державного реєстру актів цивільного стану громадян та проставлення відмітки в актовому записі про шлюб.  

         Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Апеляційного суду Донецької області через Єнакіївський міський суд Донецької області протягом десяти днів з дня його оголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні  у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.  

Суддя/підпис/

Копія вірна.

Суддя:                                                                    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація