Судове рішення #127235
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

 

УХВАЛА

         

13.09.06                                                                                           Справа№ 1/875-3/75

 

Суддя    Н.Березяк   при секретарі І. Сеник розглянула матеріали справи  

за позовом Регіональне відділення ФДМ України по Львівській області, м. Львів

до  відповідача : Приватного підприємця ОСОБА_1, м. Львів

Про  стягнення   2142,13 грн.

          

За участю представників:

Від  позивача:  Орищин Н.В. -пред-к

Від  відповідача:  не з”явився

                       

          Представникові позивача роз'яснено  права та обов'язки, передбачені ст.ст. 20, 22 ГПК України.

          Суть спору: 17.08.2006 року регіональним відділення Фонду державного майна України по Львівській області  подано позов про  стягнення з приватного підприємця ОСОБА_1 заборгованості в сумі - 2 104,18 грн. та пені -  37,95 грн. за договором оренди.

          В судовому засідання 13.09.2006 р. представник позивача подав заяву № НОМЕР_1 про припинення провадження у справі, в зв”язку з тим, що заборгованість по орендній платі в сумі 2104,18 грн. була сплачена платіжним дорученням НОМЕР_2 і пеня в сумі 37,95 грн. сплачена платіжним дорученням НОМЕР_3.

Враховуючи та, що на день заявлення позову, заборгованість по орендній платі за договором оренди № НОМЕР_4 ПП ОСОБА_1 була погашена, судові витрати з відповідача не слід стягувати.

Враховуючи наведене та керуючись  ст.ст. 6, 7, 12, п.1№ ст. 80, ст. 86 ГПК України, суд, -

                             

У Х В А Л И В :

 

1. Провадження у справі  припинити.

2.Ухвала суду може бути оскаржено протягом 10 днів до Львівського апеляційного господарського суду .

 

     

Суддя                                                                                                        Березяк Н.Є.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація