Судове рішення #1272343
Справа №3-898 /07 p

Справа №3-898 /07 p.

ПОСТАНОВА

 ІМЕНЕМ        УКРАЇНИ

 

26 квітня 2007 року. суддя місцевого Єланецького районного суду Миколаївської області Патрик Ю.Ю.

розглянувши матеріали, які надійшли від Єланецького РВ УМВС України в Миколаївській області

про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, громадянина України, непрацюючого, проживаючого с.м.т.АДРЕСА_1Миколаївської області.

За ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення

 

ВСТАНОВИВ:

 

15.04.2007 року ОСОБА_1. Вчинив крадіжку кота з домоволодіння ОСОБА_2., чим наніс йому збиток на суму 500 грн.

ОСОБА_1. винним себе у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 51 КУпАП визнав повністю, суду пояснив, що розкаюється у вчиненому.

Факт вчинення даного правопорушення підтверджується матеріалами адміністративної справи:

-   протоколом про адміністративне правопорушення (Серія МИ

009265 від 26.04.2007 року).

- заявою ОСОБА_2.;

Вивчивши матеріали адміністративної справи, вислухавши пояснення ОСОБА_1. вважаю, що в його діях є склад правопорушення передбаченого ст.51 КУпАП, а тому керуючись ст. 278-280 КУпАП

ПОСТАНОВИВ:

 

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 51 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 (п'ятдесят одну) грн. 00 коп.

Постанова являється остаточною і оскарженню в порядку провадження у справах про адміністративне правопорушення не підлягає, але на неї протягом 10-ти днів може бути подано протест прокурора.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація