У Х В А Л А
16 вересня 2010 року м. Вінниця
Суддя Замостянського районного суду м. Вінниці Ковальська І.А., перевіривши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Відділу державної автоінспекції м. Армянськ, інспектора ДПС ВДАІ м. Армянськ сержанта міліції Баринського Андрія Миколайовича про скасування протоколу про адміністративне правопорушення та постанови по справі про адміністративне правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
13 вересня 2010 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до Відділу державної автоінспекції м. Армянськ, інспектора ДПС ВДАІ м. Армянськ сержанта міліції Баринського А.М., в якій просить: скасувати протокол про адміністративне правопорушення та постанову серії АК № 306616 по справі про адміністративне правопорушення від 23 липня 2010 року щодо стягнення з нього штрафу в сумі 425 грн., а справу про адміністративне правопорушення щодо нього закрити.
Згідно ст. 289 КпАП скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови. В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк за заявою особи, щодо якої винесено постанову, може бути поновлено органом (посадовою особою), правомочним розглядати скаргу.
Оскаржувана постанова винесена відповідачем 23.07.2010 року в присутності ОСОБА_1, а позовну заяву він подав до суду лише 13.09.2010 року, тобто з порушенням встановленого строку звернення до суду.
Відповідно до ч. 1 ст. 100 КАС України адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.
Враховуючи, що позивачем пропущено встановлений законом 10-денний строк звернення до суду, заяву про поновлення даного строку позивач не подавав, суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст. 289 КпАП, ч.1 ст. 100, ст. 165 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Відділу державної автоінспекції м. Армянськ, інспектора ДПС ВДАІ м. Армянськ сержанта міліції Баринського Андрія Миколайовича про скасування протоколу про адміністративне правопорушення та постанови по справі про адміністративне правопорушення – залишити без розгляду.
Надіслати ОСОБА_1 копію ухвали разом із позовною заявою та усіма доданими до неї матеріалами.
Роз'яснити позивачу, що залишення позовної заяви без розгляду не перешкоджає повторному зверненню до суду з позовом у порядку, встановленому законом.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через Замостянський районний суд м. Вінниці протягом п’яти днів з дня отримання її копії.
Суддя:
- Номер: 2-а-860/10
- Опис:
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-860/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Ковальська Ірина Анатоліївна
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.08.2015
- Дата етапу: 17.08.2015
- Номер: 6-а/286/272/18
- Опис:
- Тип справи: про розгляд клопотань, подань, заяв у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 2-а-860/10
- Суд: Овруцький районний суд Житомирської області
- Суддя: Ковальська Ірина Анатоліївна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.05.2018
- Дата етапу: 10.05.2018
- Номер:
- Опис: перерахунок пенсії
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-860/10
- Суд: Таращанський районний суд Київської області
- Суддя: Ковальська Ірина Анатоліївна
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.10.2010
- Дата етапу: 12.10.2010
- Номер:
- Опис: перерахунок пенсії
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-860/10
- Суд: Славутицький міський суд Київської області
- Суддя: Ковальська Ірина Анатоліївна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.11.2010
- Дата етапу: 11.12.2010