Судове рішення #12718205

                                      Справа №2 – 1756/10

З А О Ч Н Е    Р І Ш Е Н Н Я

іменем України

09 грудня 2010 року  Житомирський районний суд Житомирської області в складі:  головуючої - судді  - Єзерської І.В.

       секретаря с/з         – Забродської Т.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі справу за позовом публічного акціонерного товариства «Всеукраїнський Акціонерний Банк»  до ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення  боргу за кредитним договором, -

                    В С Т А Н О В И В :

    Позивач звернувся до суду з позовом  про  стягнення  з відповідача заборгованості, посилаючись на той факт, що  22 листопада 2007 року між позивачем та відповідачем ОСОБА_5 був укладений кредитний договір №112/3 про надання кредиту у сумі 16800 гривень  терміном до 21.11.2010 року.  

    В свою чергу відповідач не виконує вимог кредитного договору в частині повернення кредиту, сплати відсотків та штрафних санкцій, передбачених кредитним договором. Станом на 13 серпня 2010 року загальна сума заборгованості по кредиту становить 14850 грн. 19 коп.  

    Представник позивача подав до суду заяву про розгляд справи у його відсутність, позов підтримав з підстав зазначених в ньому.

Відповідачі в судове засідання не з’явилися. Про день, час і місце розгляду справи повідомлені у встановленому порядку. Суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.

Вивчивши матеріали справи, судом були встановлені наступні факти.

    22 листопада 2007 року між позивачем та відповідачем ОСОБА_5 був укладений кредитний договір №112/3 про надання кредиту у сумі 16800 гривень  терміном до 21.11.2010 року (а.с.5-9).

    22 листопада 2007 року був укладений договір поруки між ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк» та ОСОБА_4 (а.с.12-13).

    Станом на 13 серпня 2010 року загальна сума заборгованості по кредиту становить 14850 гривень 19 копійок, з яких: заборгованість за кредитом – 10783,25 грн., відсотки – 1770,02 грн.; плата за пропуск платежів – 2296,92 грн. (а.с.25-26).  

          За вимогами ч.1 ст.526 ЦК України зобов’язання має виконуватися сторонами належним чином відповідно до умов договору.

      Встановленим фактам відповідають цивільні правовідносини.

    Наявність факту не виконання  відповідачами зобов’язання  сплатити кошти за кредитним договором є підставою для повного задоволення позову.

    Крім цього, при подачі позову до суду позивачем були понесені витрати по сплаті судових витрат  пов’язаних зі сплатою судового збору в розмірі 148,50 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення в розмірі 120 грн.,  які суд стягує з відповідача на користь позивача.

    Керуючись ст.ст. 1046, 1047, 1048 ЦК України, ст.ст. 10, 11, 209, 212, 214-215, 218, 224  ЦПК України, суд, -

                    В И Р І Ш И В :

    Позов публічного акціонерного товариства «Всеукраїнський Акціонерний Банк»  задовольнити.

    Стягнути з ОСОБА_3, ОСОБА_4 на користь публічного акціонерного товариства «Всеукраїнський Акціонерний Банк»  в солідарному порядку заборгованість за кредитним договором №112/3  в сумі 14850 (чотирнадцять тисяч вісімсот п’ятдесят) гривень 19 копійок, судовий збір в розмірі 148 гривень 50 копійок, витрати на інформаційно-технічне забезпечення в розмірі 120 гривень.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Житомирської області протягом десяти днів з дня його проголошення  через Житомирський районний суд Житомирської області. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

    Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація