Справа № 2-271/20010 року.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
06 грудня 2010 року смт. Володарськ-Волинський
Володарсько–Волинський районний суд Житомирської області в складі :
головуючого судді: Криницького Л.В.
при секретарі: Свиридок А.В.
за участю:
відповідача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Володарсько-Волинського районного суду цивільну справу за позовом
ОСОБА_2
до
ОСОБА_1
про
розірвання шлюбу ,-
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_2 звернулась до суду з названим позовом в обґрунтування якого вказує, що 2 серпня 1996 року вона з відповідачем зареєстрували шлюб у Володарсько-Волинському відділі реєстрації актів громадянського стану Житомирської області, актовий запис №64.
Від даного шлюбу мають неповнолітню дитину : ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Подружнє життя не склалося по тій причині, що вони перестали розуміти один одного, мають різні характери та різні погляди на сімейне життя, разом не проживають біля 5 років.
Позивачка прийшла до твердого переконання, що сім”я розпалася і подальше збереження неможливе.
Позивачка просить суд розірвати шлюб між нею та відповідачем, дитину : ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, залишити для подальшого проживання із нею.
Позивачка надіслала до суду заяву, в якій просить розглянути справу без її участі, що вона позовні вимоги підтримує.
Відповідач в судовому засіданні позов визнав.
Заслухавши відповідача, дослідивши матеріали справи суд приходить до висновку, що позов про розірвання шлюбу підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ст. 112 ч.2 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.
-2-
Сторонам надавався строк для примирення терміном три місяці. Під час даного строку стосунки ОСОБА_1 та ОСОБА_2 не змінилися в кращу сторону, а тому позивачка наполягає на розірвання шлюбу.
В судовому засіданні встановлено, що сторони уклали між собою шлюб 2 серпня 1996 року. Під час спільного проживання у них народилася дитина. Сімейне життя у них не склалося, так як вони мають різні погляди на сімейне життя, разом вони не проживають біля 5 років.
Таким чином в судовому засіданні встановлено, що сім’я розпалась, збереження її неможливо, що дає підстави до задоволення позову.
Керуючись ст.ст. 10, 11, 57, 60, 208, 209, 212-215 ЦПК України, ст. 112 СК України, суд, -
В И Р І Ш И В :
Шлюб, зареєстрований 2 серпня 1996 року під актовим записом № 64 у Володарсько-Волинському відділі реєстрації актів громадянського стану Житомирської області між громадянами України ОСОБА_1 та ОСОБА_2 – розірвати.
Дитину: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити для подальшого проживання з матір”ю, ОСОБА_2.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Головуючий: Криницький Л.В.