Судове рішення #12717446

                                                                                                                                                                          2-11460/10

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

         20  грудня 2010 року                                                                                                  місто Маріуполь

Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області у складі:

головуючого судді – Гноєвого С.С.,

при секретарі – Пєйковій О.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у місті Маріуполі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, -

                                                                                  В С Т А Н О В И В:

        25 листопада 2010 року позивачка звернулась до суду із позовом до відповідача про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини. В обґрунтування заявлених вимог позивачка посилалась на те, що вони із відповідачем перебувають у  шлюбі з 2001 року. Від шлюбу мають неповнолітню дитину, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, батьком якої є відповідач. Зараз вони з відповідачем проживають окремо, дитина знаходиться на її утриманні. Просить суд з відповідача стягнути аліменти на її користь на утримання неповнолітньої дитини у розмірі ? частини від усіх видів заробітку відповідача щомісячно до досягнення дитиною повноліття.

У судовому засіданні позивачка повністю підтримала заявлені нею позовні вимоги.

Відповідач у судовому засіданні позовні вимоги визнав в повному обсязі, не заперечував проти задоволення позову.

З’ясувавши думку сторін щодо позову, вивчивши письмові матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав .

Матеріалами справи встановлено, що  згідно з свідоцтва про народження серія НОМЕР_1 виданим відділом реєстрації актів громадського стану Орджонікідзевського  райуправління юстиції Донецької області 20 серпня 2001 року, актовий запис 514,  ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, батьком якої у свідоцтві зазначено відповідача.

Згідно зі ст. 180 Сімейного кодексу України батьки зобов’язанні утримувати своїх дітей до досягнення ними повноліття. При ухиленні від цього обов’язку, відповідно до ч. 3 ст. 181 Сімейного кодексу України, кошти на утримання дитини за рішенням суду присуджуються у частці від доходу платника аліментів і (або) у твердій грошовій сумі.

Таким чином, визнання відповідачем пред?явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

За таких обставин суд вважає за можливе стягнути з відповідача аліменти на користь позивачки на утримання неповнолітньої дитини   у розмірі ? частини від усіх видів заробітку відповідача щомісячно до досягнення дитиною повноліття.

На підставі ст. ст. 180, 181, 182 Сімейного кодексу України, керуючись ст. ст. 10, 60, 130, 174  213, 215 ЦПК України, суд -

                                                                                В И Р І Ш И В:

       

         Позовну заяву  ОСОБА_1  - задовольнити.

        Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця міста Маріуполя, Донецької області, громадянина України, працюючого ВАТ «Азовсталь», ЖДЦ-2, помічник машиніста тепловоза, який мешкає в АДРЕСА_2 на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, яка мешкає в АДРЕСА_1 на утримання неповнолітньої дитини, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, аліменти  у розмірі ? частини від усіх видів заробітку відповідача щомісячно,  але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку,  починаючи з 25 листопада 2010  року і до повноліття дитини.

Стягнути також з ОСОБА_2  судовий збір у розмірі 51 гривні та витрати на інформаційно-технічне забезпечення у розмірі 120 гривень на користь держави.

         Рішення суду може бути оскаржене шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційного суду Донецької області через Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

 

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація