Судове рішення #12713812

Справа №2-а-4085/10

№ рядка статзвіту 29

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

    23 грудня 2010 року

      Суддя Балаклійського районного суду Харківської області УСЕНКО С.І.

Розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до ІДПС ВДАІ ГУМВСУ в Харківській області про скасування постанови про адімінстративне правопорушення,

                                                        ВСТАНОВИВ:

    20.12.2010р. ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просить скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення від 12.12.2010р. складену інспектором ДПС м.Харкова.

    Позовна заява подана з додержанням вимог статей 105-106 КАС України.

Керуючись ст.ст.11,107 КАС України,

                                            УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за адімністративним позовом ОСОБА_1 до ІДПС ВДАІ ГУМВСУ в Харківській області про скасування постанови про адімінстративне правопорушення.

 Призначити судове засідання в Балаклійському районному суді Харківської області на    28 грудня 2010 року на 9 год. 00 хв, про що повідомити сторонам.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає .

СУДДЯ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація