ПОСТАНОВА 3-5767/10
Іменем України
09 грудня 2010 року м.Львів
Суддя Франківського районного суду м.Львова Гінда О.М. розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності,-
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючого водієм таксі 15-81, проживаючого в АДРЕСА_1
за ст. 124 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
11.10.2010 року о 21 год. 30 хв. ОСОБА_1 керуючи автомобілем ДЕО нз НОМЕР_1 у м.Львові по вул.Липинського-пр.Чорновола наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу не дав дорогу пішоходам, які переходили проїздну частину на пішохідному переході, внаслідок чого здійснив наїзд на пішоходів ОСОБА_2 та ОСОБА_3 Своїми діями гр. ОСОБА_1 порушив п.п. 1.5, 18.1 правил дорожнього руху.
У суді ОСОБА_1 свою вину у вчиненні дорожньо-транспортної пригоди визнав повністю.
В діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення передбачені ст. 124 КУпАП. Вина його доведена зібраними по справі доказами.
20.10.2010 року ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області старшим інспектором відділення оформлення матеріалів ДТП та дізнання ВДАІ з ОАТ м.Львова та АТІ при ГУ МВСУ у ЛО Гуменюк О.В. винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи за відсутністю складу злочину передбаченого ст. 286 КК України.
З представлених на розгляд матеріалів вбачається, що на момент розгляду справи у суді, сплинув місячний термін притягнення до адміністративної відповідальності, тому справу слід провадженням закрити, оскільки згідно ст.38 КпАП України, адміністративне стягнення може бути накладене не пізніше 1 місяця з дня прийняття рішення про відмову у порушенні кримінальної справи.
Керуючись ст.ст.38, 268, 283, 284 КУпАП,-
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративну справу відносно ОСОБА_1 за ст.124 КУпАП України провадженням закрити за пропуском терміну притягнення до адміністративної відповідальності.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення шляхом подання апеляційної скарги до апеляційного суду через місцевий суд який виніс постанову.
Суддя О.М. Гінда