Судове рішення #12705020

Справа № 3-967/10 р.

Постанова

Іменем України

      22.11.2010 р.    Суддя Тиврівського районного суду Вінницької області Ратушняк І.О., розглянувши матеріали, що надійшли від  Вінницької МДПІ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, директора ДП «Тиврівський райагроліс» смт. Тиврів, жителя АДРЕСА_1,  до адміністративної відповідальності притягується вперше,

за ч.1 ст.163-1 КУпАП,-

встановив:

    Під час перевірки працівниками Вінницької МДПІ, 25.10.2010 р. було встановлено, що ОСОБА_1 допустив порушення встановленого законом порядку ведення податкового обліку по податку на додану вартість за березень-квітень 2010 р., внаслідок чого донараховано 1106 грн. ПДВ.

В судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнав та пояснив, що у зв'язку із великою зайнятістю на підприємстві, частими відрядженнями не проконтролював головного бухгалтера щодо ведення податкового обліку та за дане правопорушення до адміністративної відповідальності притягнуто головного бухгалтера ОСОБА_2

          Дослідивши матеріали справи, вважаю за необхідне ОСОБА_1 звільнити від адміністративної відповідальності у зв’язку з малозначністю правопорушення та обмежитись усним зауваженням, відповідно до ст.. 22 КУпАП, оскільки ОСОБА_1  вчинив правопорушення у зв'язку з великою зайнятістю на підприємстві, частими відрядженнями, і за дане правопорушення притягнуто до відповідальності головного бухгалтера підприємства, крім того  шкоди нікому не завдано, порушення усунуті.

         

                  Керуючись ст. 22, 284 КУпАП,-

 

постановив:

             ОСОБА_1 оголосити усне зауваження.

             Провадження по справі закрити.

            На постанову може бути подана апеляційна скарга, протест прокурора до апеляційного суду Вінницької області через Тиврівський районний суд протягом 10 діб з дня її винесення.

          Суддя                                                                                               І. О. Ратушняк

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація