Справа №3-2408/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 листопада 2010 року Суддя Знам'янського міськрайонного суду
Кіровоградської області Попова Н.І.,
розглянувши матеріали, що надійшли від Кіровоградського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Знам»янка Кіровоградської області, громадянина України, працюючого керівником ТОВ «Цілительниця», мешкаючого в АДРЕСА_1,
за вчинення правопорушення, передбаченого ч.2 ст.188-1 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_2 за місцем роботи ТОВ «Цілительниця», яке розташоване в м.Знам»янка, вул.Жовтнева,20 «в», не виконав вимоги п.9 ст.19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Порядку подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю звітів «Про зайнятість та працевлаштування інвалідів» (п.2), затверджений Постановою КМУ від 31.01.2007 року; не виконав нормативу по працевлаштуванню інвалідів у 2009 році, п.1 ст.20, п.1, 2, 3, 5 ст.19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів», тобто вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.188-1 КУпАП.
Факт вчинення даного правопорушення ОСОБА_2 в суді визнав повністю. Також факт вчинення даного правопорушення підтверджено протоколом №78 серії КВ №000078 від 26.10.2010 року, з яким ОСОБА_2 ознайомлений, його права роз'яснені; актом №48 від 26.10.2010 року стосовно перевірки виконання вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».
Відповідно до ч.2 ст.188-1 КУпАП настає відповідальність за невиконання посадовою особою, яка користується правом приймати на роботу і звільняти з роботи, фізичною особою, яка використовує найману працю, нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, неподання Фонду соціального захисту інвалідів звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів.
Враховуючи те, що ОСОБА_2 визнав провину повністю і розкаявся у вчиненому, а також те, що від вчиненого ним не настало небезпечних наслідків, суд вважає за можливе справу про притягнення ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності закрити, звільнивши його від адміністративної відповідальності, застосувати ст.22 КУпАП, і обмежитись усним зауваженням.
Керуючись ст.22, 294 КпАП України,-
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_2 Віталійовичавизнати винним в скоєнні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.188-1 КупАП.
Адміністративну справу відносно ОСОБА_2 про притягнення до адміністративної відповідальності за скоєння правопорушення, передбаченого ч.2 ст.188-1 КУпАП, - закрити, звільнивши його від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови через Знам'янський міськрайонний суд Кіровоградської області до апеляційного суду Кіровоградської області.
Суддя Знам'янського міськрайонного суду Попова Н.І.