Судове рішення #12703840

Справа  № 3-11576/10

П О С Т А Н О В А  

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И  

 23 грудня 2010 року                                                                           м. Одеса

        Суддя Приморського районного суду м. Одеси Гончаров Р.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Приморського РВ ОМУ ГУ МВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності  

 ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1,  

громадянка Грузії,

проживає: АДРЕСА_1,

не працює,

у вчиненні правопорушення, передбаченого  ст. 205 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

  ВСТАНОВИВ:  

 17.12.2010 року о 10:10 годин було встановлено, що громадянка Грузії,  ОСОБА_1 не забезпечила своєчасної реєстрації іноземному громадянину за адресою: АДРЕСА_1,  

ОСОБА_1 до суду не з’явилася, про причини неявки суд не повідомила.

До судового засідання надійшла заява ОСОБА_1 про розгляд справи про притягнення її до адміністративної відповідальності у її відсутності.

Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що в діях особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, наявні ознаки складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 205 КУпАП, її вина підтверджується протоколом           ОД № 002023 від 17.12.2010 року про адміністративне правопорушення та іншими доказами у справі.

       Суд, з урахуванням викладеного, при визначенні виду адміністративного стягнення, що підлягає накладенню на особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу, ступінь її вини, вважає за необхідне притягнути її до адміністративної відповідальності у вигляді попередження.

         Керуючись ст.ст. 24, 27, 33-35, 37, 38, 205, 221, 283, 284   Кодексу України про адміністративні правопорушення,

   

ПОСТАНОВИВ:  

        Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого  ст. 205 КУпАП.

      Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності у вигляді попередження.

      Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів від дня її винесення.

  Суддя:

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація