Справа № 3-2496/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
21 грудня 2010 року м. Торез
Суддя Торезького міського суду Донецької області Гнатюк О.М., розглянувши матеріали адміністративної справи, яка надійшла з ВДАІ з обслуговування адміністративної території м. Тореза та автомобільно-технічної інспекції при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Тореза, Донецької області, громадянина України, який не працює, мешкає за адресою: АДРЕСА_1.
за вчинення правопорушення, передбаченого 122 ч. 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
12 листопада 2010 року 13 годині 42 хвилини на 223 км автомобільної дороги Старобільськ- Донецьк ОСОБА_1 керуючи автомобілем Чері Амулет, номерний знак НОМЕР_1 здійснив обгін транспортного засобу з увімкненими проблисковими маячками синього та красного кольорів, чим порушив п. 3.4. Правил Дорожнього руху.
Органом, яким порушено провадження по справі дії ОСОБА_1 кваліфіковані за ст. 122 ч. 3 КпАП України.
Правопорушник в судове засідання не з’явився, був повідомлений належним чином про час та місце розгляду справи, про що свідчить поштове повідомлення. Від порушника до суду не надходило заяв про відкладення слухання справи або про неможливість явки з поважної причини. В письмових поясненнях пояснив, що автомобіль рухався з дуже маленькою швидкістю, тому він скоїв об’їзд. Його автомобіль рухався зі швидкістю не більш 50 км/год. Права, передбачені ст. 63 Конституції України та ст. 268 КпАП України йому роз’яснені.
Не зважаючи на неявку ОСОБА_1 до суду його винуватість повністю підтверджується доказами, які є по справі, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серії АН1 № 152152.
За таких обставин, оцінивши наведені докази, визнаю вину ОСОБА_1 в інкримінованому адміністративному правопорушенні доведеною, в його діях є склад правопорушення, передбаченого 122 ч. 3 КпАП України.
Вирішуючи питання щодо розміру адміністративного стягнення слід врахувати особу правопорушника, ставлення до правопорушення, відсутність обставин, що пом’якшують та обтяжують відповідальність.
Враховуючи всі обставини вважаю можливим накладення адміністративного стягнення не в максимальному розмірі, передбаченому санкцією статті Особливої частини Кодексу України про адміністративне правопорушення.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 280, 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого 122 ч. 3 КпАП України та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу у розмірі 510 (п’ятсот десять) гривень 00 копійок.
Постанова протягом десяти днів з дня її винесення може бути оскаржена або на неї може бути внесений протест прокурора в Апеляційний суд Донецької області через Торезький міський суд.
Суддя Торезького міського суду О.М. Гнатюк