Судове рішення #12698872

Справа № 2-а-1030/10

У Х В А Л А  

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ  

23 грудня  2010 року    

Приморський районний  суд м.Одеси  у складі:  

Головуючого -судді -Кравчук Т.С.  

При секретарі – Лахматової С.В.  

розглянувши у письмовому провадженні матеріали  адміністративного позову ОСОБА_1   до Управління Пенсійного Фонду України в Приморському районі м. Одеси про зобов’язання відповідача нарахувати та виплатити її  щомісячну державну допомогу „Дітям війни” за період з  січня 2006року  по грудень місяць 2008 року суму 3900 грн.  

ВСТАНОВИВ:  

15. 07 .2010 року в провадження судді надійшла справа, згідно якої позивачка звернувся до суду з адміністративним позовом до Управління Пенсійного Фонду України в Приморському районі м. Одеси про зобов’язання відповідача нарахувати та виплатити її  щомісячну державну допомогу „Дітям війни” за період з січня  2006 року по грудень місяць 2008 року суму 3900 грн.  

Згідно ч.2 ст.99 КАС України, для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів  . .  

Відповідно ч.1 п.5 ст. 107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи: подано адміністративний позов у строк, установлений законом (якщо подано заяву про поновлення цього строку, то чи є підстави для її задоволення).  

Згідно ч.2 ст.107 КАС України суддя відкриває провадження в адміністративній справі на підставі позовної заяви, якщо відсутні підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду чи відмови у відкритті провадження у справі.  

Як вбачається з ч.1 ст. 102 КАС України пропущений з поважних причин процесуальний строк, встановлений законом, може бути поновлений, а процесуальний строк, встановлений судом, - продовжений судом за клопотанням особи, яка бере участь у справі.  

Позивач просить поновити  строк  звернення до суду з даним адміністративним позовом, не наводячи нічого в обґрунтування  свого клопотання .  

Згідно ч.1 ст. 100 КАС України  адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.  

Підстав для поновлення позивачу строку звернення до суду з даним адміністративним позовом не знайдено.  

Таким чином, адміністративний позов ОСОБА_1   підлягає залишенню без розгляду, як поданий після закінчення строків, установлених законом  

На підставі викладеного, керуючись ст.99, ч.1 ст. 100 КАС України, суддя, -  

УХВАЛИВ:  

В поновленні строку звернення до суду з даним адміністративним позовом ОСОБА_1   до Управління Пенсійного Фонду України в Приморському районі м. Одеси про зобов’язання відповідача нарахувати та виплатити її  щомісячну державну допомогу „Дітям війни” за період з  січня 2006 року по грудень місяць 2008 року суму 3900 грн. - відмовити.  

Адміністративний позов ОСОБА_1   до Управління Пенсійного Фонду України в Приморському районі м. Одеси про зобов’язання відповідача нарахувати та виплатити її  щомісячну державну допомогу „Дітям війни” за період з січня 2006 року по грудень місяць 2008 року суму 3900 грн.  залишити без розгляду.  

Апеляційна скарга може бути подана протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.  

  Суддя:                  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація