Справа № 2-8967/2010
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(заочне)
09 листопада 2010 року Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі:
головуючого – судді Плахтій І.Б.,
при секретарі – Самсонюк Ю.Л.
з участю: позивача - ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Луцьку цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
В С Т А Н О В И В :
Позивач ОСОБА_1 звернулась в суд з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, мотивуючи свій позов тим, що перебуває у шлюбі з відповідачем з 29 вересня 2007 року. Шлюб був зареєстрований відділом реєстрації актів цивільного стану м. Самбора Самбірського міськрайонного управління юстиції, актовий запис № 257. Від шлюбу неповнолітніх дітей немає. Вказує на те, що спільне життя з відповідачем не склалось, тривалий час проживають окремо, спільного господарства не ведуть, збереження сім’ї неможливе, тому, шлюб існує лише формально. Просить шлюб розірвати.
В судовому засіданні позивач позов підтримала з наведених у позовній заяві підстав. Просить позов задовольнити.
Відповідач в судове засідання не з’явився, хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений судом належним чином і від відповідача не надійшло заяви про розгляд справи у його відсутності.
Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає вимогам ст.224 ЦПК України.
Дослідивши та оцінивши докази в їх сукупності, суд прийшов до висновку, що позов підставний та підлягає до задоволення.
Із свідоцтва про шлюб НОМЕР_1 вбачається, що сторони перебувають у шлюбі з 29 вересня 2007 року, зареєстрований відділом реєстрації актів цивільного стану м. Самбора Самбірського міськрайонного управління юстиції, актовий запис № 257 (а.с.4).
Від шлюбу неповнолітніх дітей немає.
Судом встановлено, що сторони спільного господарства не ведуть, протягом тривалого часу проживають окремо, подружніх стосунків не підтримують.
При таких обставинах, з врахуванням того, що можливість примирення позивач заперечує, суд приходить до висновку, що причини розірвання шлюбу носять глибинний характер, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам позивача, шлюб існує формально, а тому його слід розірвати.
Керуючись ст.ст. 10, 13, 14, 59, 60, 130, 174, 209, 213, 214, 215, 224-226 ЦПК України, на підставі ст.ст. 104; 105; 109; 110; 112 Сімейного кодексу України, суд
В И Р І Ш И В :
Позов задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженцем Краснодарського краю Тихорецький район ст. Юго-Северна та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженкою ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований 29 вересня 2007 року відділом реєстрації актів цивільного стану м. Самбора Самбірського міськрайонного управління юстиції, актовий запис № 257– розірвати.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача. Заява про перегляд заочного рішення може бути подана протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Волинської області шляхом подання апеляційної скарги через Луцький міськрайонний суд в десятиденний строк з дня проголошення рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Луцького міськрайонного суду І.Б. Плахтій