ц
справа № 2а-8143/08/0470
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про зупинення провадження у справі
26 листопада 2010 року м.Дніпропетровськ
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Павловського Д.П.
при секретарі Горобець Ю.В.
за участі прокурора Денисенка Д.В.
відповідача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання у адміністративній справі за позовом прокурора м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у м.Дніпродзержинську до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
в с т а н о в и в:
Ухвалою судді від 26 серпня 2008р. провадження у даній справі було відкрито.
Від відповідача 23.02.2010р. надійшло клопотання про зупинення провадження у справі, обґрунтоване тим, що 07.08.09 року відповідачем було подано до Дніпропетровського окружного адміністративного суду адміністративний позов до Державної податкової інспекції м. Дніпродзержинська про скасування рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій № 0012812303/42054 від 04.12.07 року. Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 21.01.2010 року у справі № 2а-10306/09/0470 в задоволенні адміністративного позову фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції м. Дніпродзержинська про скасування рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій № 0012812303/42054 від 04.12.2007 року відмовлено. Станом на 26.01.2010 року вищезазначене рішення не набрало законної сили, оскільки 28.01.2010 ОСОБА_1 подано заяву про апеляційне оскарження, 16.02.2010 року апеляційну скаргу на постанову.
Відповідач підтримав заявлене клопотання.
Прокурор залишив вирішення даного клопотання на розсуд суду.
Представник позивача у судове засідання не з’явився. Про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, що підтверджується матеріалами справи.
Відповідно до п.3 ч.1 ст.156 КАС України, суд зупиняє провадження у справі в разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.
Встановлено, що ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 09 квітня 2010р. справа №2-10306/09/0470 призначена до апеляційного розгляду у судовому засіданні на 04 травня 2011р. на 16год.
Розгляд даної справи неможливий до набрання судовим рішенням у справі № 2а-10306/09/0470, яка розглядається Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом , законної сили.
За таких підстав, суд доходить висновку щодо обґрунтованості клопотання та вважає, що воно підлягає задоволенню.
Керуючись ст.156 Кодексу адміністративного судочинства України, -
у х в а л и в:
Провадження в адміністративній справі №2а-8143/08/0470 за позовом прокурора м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у м.Дніпродзержинську до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - зупинити до набрання законної сили рішенням Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду у справі №2-10306/09/0470 за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції м.Дніпродзержинська про скасування рішення про застосування фінансових санкцій .
Ухвала суду набирає законної сили відповідно до ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в порядку та у строки, встановлені ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Д.П. Павловський
- Номер:
- Опис: стягнення заборгованості
- Тип справи: Адміністративний позов
- Номер справи: 2а-8143/08/0470
- Суд: Дніпропетровський окружний адміністративний суд
- Суддя: Павловський Д.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 30.12.2015
- Дата етапу: 30.12.2015