Судове рішення #12693639

 

Справа   № 2—576/10  

Р І Ш Е Н Н Я  

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И  

    12 серпня 2010 року Білогірський районний суд Хмельницької області  

в складі :  

      судді                           Кащук Н.С.,      

      при секретарі                   Кубацькій І.Д.,  

  розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт Білогір?я цивільну справу за  позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,  

  В С Т А Н О В И В :  

  09.08.2010 року позивачка звернулася до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу в якому вказала, що 16 липня 1996 року зареєструвала з ним шлюб. Від спільного проживання народилося двоє дітей, син – ОСОБА_3, 1997 року народження, донька ОСОБА_4 2004 року народження. Одруження з відповідачем виявилося невдалим. Із-за різних поглядів на життя та несумісності характерів, непорозуміння, що є причиною постійних сварок спільне проживання з ним стало неможливим.  

В судовому засіданні позовні вимоги підтримала і пояснила, що їх сім?я розпалася. Просила не надавати строк для примирення, оскільки вона створила нову сімю та проживає з іншим чоловіком. Просила шлюб розірвати.  

Відповідач позов визнав. Пояснив суду, що в сім»ї часто виникають сварки, а тому збереження сім»ї неможливе. Просив розірвати шлюб.  

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи суд вважає, що позов підлягає задоволенню.  

Статтею 24 Сімейного кодексу України встановлено, що шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка. Примушування жінки та чоловіка до шлюбу не допускається.  

Частиною 2 ст. 112 Сімейного кодексу України встановлено, що суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу  суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне  значення.  

Судом встановлено, що зберегти сім?ю не бажає жоден із подружжя.  Сторони проживають окремо, позивачка створила нову сімю. При таких обставинах зберегти шлюб неможливо. Позов підлягає задоволенню.  

 

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 110, 112 Сімейного кодексу України, ст. 213-215, ЦПК України, суд,  

  В И Р І Ш И В :  

  Позов ОСОБА_1 задовольнити.  

Шлюб, укладений між ОСОБА_2 та ОСОБА_1  і зареєстрований 16 липня 1996 року відділом реєстрації актів цивільного стану Білогірського районного управління юстиції Хмельницької області, про що в Книзі реєстрації шлюбів зроблено запис за № 14,  - розірвати.  

Після розірвання шлюбу позивачці залишити прізвище «ОСОБА_1».  

Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Хмельницької області  через Білогірський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня проголошення рішення.  

 

Суддя Білогірського районного суду                                 Н.С. Кащук  

З оригіналом згідно  

 

  • Номер: 6/638/256/19
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-576/10
  • Суд: Дзержинський районний суд м. Харкова
  • Суддя: Кащук Наталія Сергіївна
  • Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.04.2019
  • Дата етапу: 14.06.2019
  • Номер: 2-576/10
  • Опис: про визнання протиправною бездіяльність УПФУ та зобов'язання здійснити нарахування та виплату доплати до пенсії як дитині війни
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-576/10
  • Суд: Талалаївський районний суд Чернігівської області 
  • Суддя: Кащук Наталія Сергіївна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.07.2010
  • Дата етапу: 13.07.2010
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація