Судове рішення #12689190

   

 

                                                    Справа № 3-1357/10

П  О С Т А Н О В А  

про адміністративне правопорушення  

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ  

   22 вересня 2010 р. суддя  Червоноградського міського  суду  Львівської  області  Адамович Б.М., розглянувши матеріали, які надійшли від державної податкової інспекції у м.Червонограді про притягнення до адміністративної відповідальності  

  ОСОБА_1   , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, освіта вища, одруженої, працюючої директором ПП «Легіон - Універсал», проживаючої по АДРЕСА_1  

  за ч.1 ст . 163-1 КУпАП,  

  В С Т А Н О В И В :  

ОСОБА_1, займаючи посаду директора ПП «Легіон - Універсал», допустила несвоєчасне подання платіжних доручень до установ банку, що приззвело до несвоєчасної сплати узгодженого податкового зобов’язання  по орендній платі в період з 01.05.09 року по 01.03.10 року в сумі 11901,68 грн., чим було порушено ст.17 Закону України „Про плату за землю” та п.п.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону України „Про порядок погашення зобов”язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами.  

Дії ОСОБА_1 державною податковою інспекцією у м. Червонограді кваліфіковані за ч.1 ст. 163-1 КупАП.  

Як передбачено ст.38 КУпАП стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення , а при триваючому правопорушенні – не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.  

Відповідно до ст. 247     КУпАП провадження в справі не може бути розпочате, а розпочате підлягає закриттю в разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.  

    Із матеріалів справи убачається, що акт про порушення податкового законодавства складено 19 березня 2010 року, протокол про адміністративне правопорушення складено працівниками податкової інспекції  09 червня 2010 року, а направлено в суд 07 вересня 2010 року, що позбавило суд в передбачені законодавством терміни накласти адміністративне стягнення.  

    Оскільки, винність у вчиненні правопорушення ОСОБА_1 встановлена, проте на момент розгляду справи 22 вересня 2010 року закінчилися строки накладення адміністративного стягнення, передбачені ст. 38 КУпАП, а тому справа підлягає закриттю.  

Керуючись ст.ст. 38, 247,  283  ,   284 КУпАП,  

П О С Т А Н О В И В:  

      П  ровадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності   ОСОБА_1   за ст. 163-1 ч. 1 КУпАП - закрити в зв’язку із спливом строку притягнення до адміністративної відповідальності.  

 Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області протягом десяти днів з моменту її винесення.

 Постанову виготовлено в нарадчій кімнаті.

           

СУДДЯ                                                                                                

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація