Судове рішення #12688323

  П О С Т А Н О В А  

  13  грудня 2010 року                                                                               м.Борислав  

   Суддя Бориславського міського суду Львівської області Пещук Р.Й., при секретарі Стецун І.Т., з участю прокурора Рибачука В.І., розглянувши подання слідчого СВ Бориславського МВ ГУ МВС України у Львівській області Головея Р.О. про проведення обшуку житла та іншого володіння ОСОБА_2 , -  

  В С Т А Н О В И В:  

  18 листопада 2010 року близько 14 год.00 хв., невідома особа, перебуваючи неподалік ринку в смт. Східниця, шляхом вільного доступу скоїла крадіжку із автомобіля марки «MITSUBISHI OUTLANDER», р.н. НОМЕР_1, який належить ОСОБА_3, навігаційної системи та жіночої сумочки із особистим майном ОСОБА_3, заподіявши потерпілій майнової шкоди на загальну суму 11960 гривень.  

 29 листопада 2010 року СВ Бориславського МВ ГУ МВС України у Львівській області порушено кримінальну справу №111-0731 за фактом крадіжки із автомобіля ОСОБА_3 за ознаками злочину, передбаченого ст. 185 ч.1 КК України.

 Згідно рапорту о/у СКР Бориславського МВ ГУ МВС України у Львівській області лейтенанта міліції Чаплі В.В. від 13.12.2010 року в Бориславський МВ ГУ МВС України у Львівській області поступила інформація про те, що до вчинення крадіжки із автомобіля «MITSUBISHI OUTLANDER», що належить ОСОБА_3 може бути причетний ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, який зареєстрована та проживає по АДРЕСА_1.

 Беручи до уваги те, що є достатні підстави вважати, що за місцем проживання, підсобних приміщеннях, автомобілі, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, що зареєстрований та проживає по АДРЕСА_1 можуть знаходитись знаряддя злочину, предмети, які мають значення для встановлення істини по справі – навігаційна система та жіноча сумочка, слідчий СВ Бориславського МВ ГУ МВС України у Львівській області Головей Р.О. просить суд винести постанову про проведення обшуку в житлі та іншому володінні ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, який зареєстрований та проживає по АДРЕСА_1.

 Прокурор м. Борислава з поданням погодився.

 Вислухавши слідчого СВ Бориславського МВ ГУ МВС України у Львівській області Головея Р.О., який подання підтримав, прокурора Рибачука В.І., який вважає, що подання слідчого про проведення обшуку житла та іншого володіння ОСОБА_2 підлягає до задоволення, розглянувши подані матеріали, суд вважає, що подання підлягає до задоволення, оскільки є достатні підстави вважати, що за місцем проживання, підсобних приміщеннях, автомобілі, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, що зареєстрований та проживає по АДРЕСА_1 можуть знаходитись знаряддя злочину, предмети, які мають значення для встановлення істини по справі – навігаційна система та жіноча сумочка.

 На підставі наведеного та керуючись ст. 177 КПК України, -        

  

  П О С Т А Н О В И В:  

      Подання задоволити.

 Провести обшук в  житлі та іншому володінні ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, який зареєстрований та проживає по АДРЕСА_1.

 Контроль за виконанням вказаної постанови покласти на начальника СВ Бориславського МВ ГУМВСУ у Львівській області.  

Постанова оскарженню не підлягає.

   Суддя:  

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація