Справа № 2н-1782/10
УХВАЛА
про відкриття наказного провадження
«_27_» вересня 2010 року місто Запоріжжя
Суддя Жовтневого районного суду м. Запоріжжя Смолка І.О., розглянувши заяву ПАТ «Запоріжгаз» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги з газопостачання в сумі 429, 60 грн., –
ВСТАНОВИВ:
«27» вересня 2010 року ПАТ «Запоріжгаз» звернувся до Жовтневого районного суду м. Запоріжжя із заявою про видачу судового наказу.
Заява про видачу судового наказу подана із додержанням вимог ст. ст. 96 – 99, 118-122 Цивільного процесуального кодексу України.
Керуючись ст. ст. 11, 122 Цивільного процесуального кодексу України, –
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за заявою ПАТ «Запоріжгаз» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги з газопостачання в сумі 429, 60 грн..
Відповідно до ст. 102 Цивільного процесуального кодексу України, суд у триденний строк, з моменту постановлення судом ухвали про відкриття наказного провадження, видає судовий наказ по суті заявлених вимог.
Суддя І.О. Смолка
Справа № 2н-1782/10
Жовтневий районний суд м. Запоріжжя
СУДОВИЙ НАКАЗ
«_27_» вересня 2010 року місто Запоріжжя
Суддя Жовтневого районного суду м. Запоріжжя Смолка І.О., розглянувши цивільну справу за заявою ПАТ «Запоріжгаз» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги з газопостачання в сумі 429, 60 грн.
Згідно ст.68 ЖК України, наймачі житлового приміщення зобов’язані своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги.
Керуючись ст. ст. 96, 103, 104 ЦПК України, ст. 68 Житлового Кодексу України -
НАКАЗУЮ:
1. Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, ІПН: НОМЕР_1, що проживає за адресою: 69002, АДРЕСА_1 на користь Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Запоріжгаз» ЄДРПОУ 03345716, що розташовано за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Заводська,7 заборгованість за надані послуги з газопостачання в сумі 429, 60 грн. (чотириста двадцять дев»ять ) гривень 60 коп., судові витрати по сплаті судового збору у сумі 25,50 грн. та витрати на інформаційно – технічне забезпечення судового процесу в сумі 30 грн.
2. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати Стягувачу.
Суддя І.О. Смолка
Також, суд вважає необхідним роз’яснити, що згідно зі ст. 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі – ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог Стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до ст. 106 ЦПК України у разі ненадходження від Боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його Стягувачу для пред’явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що поданий в установлений строк, розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні, із викликом сторін. В разі залишення заяви про скасування судового наказу без задоволення та про скасування судового наказу суд постановляє ухвалу, а в разі зміни судового наказу видає судовий наказ.
Змінений судовий наказ чи судовий наказ, щодо якого суд прийняв ухвалу про залишення заяви про його скасування без задоволення, можуть бути оскаржені в апеляційному порядку, встановленому ЦПК України (ст. 105 - 1 ЦПК України).
Судовий наказ набрав чинності «____» ________ 20__ року
Строк пред’явлення судового наказу до виконання «____» _________ 20__ року
Судовий наказ видано «____» _________ 20__ року
Суддя І.О. Смолка
Відмітки про виконання судового наказу
Дата надходження судового наказу на виконання Повне найменування
установи, підприємства,
організації, в якому
знаходився судовий наказ на
виконанні Загальна сума, відрахована за судовим наказом Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві Підстава повернення
судового наказу Підпис керівника установи, підприємства, організації ( з прикладанням печатки ) Примітки
Інші відмітки ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Україна
ЖОВТНЕВИЙ
РАЙОННИЙ СУД
м. Запоріжжя
“____”__________20__р.
вих. № К-24С
69600, м. Запоріжжя,
вул.Дзержинського, 6
тел. (061) 227-08-04 ОСОБА_1
Жовтневий районний суд м. Запоріжжя надсилає Вам копію судового наказу для відома.
Вимоги щодо роз’яснення боржнику порядку та строку подання заяви про скасування судового наказу виконані: положення статей 104,105 ЦПК України викладені у судовому наказу.
Додатково роз’яснюю, що у разі скасування судового наказу, заявлені стягувачем вимоги можуть бути розглянуті в позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред’явлення позову, відповідно до діючого законодавства України: з викликом в судове засідання сторін у справі, їх допитом, дослідженням доказів, стягненням судових витрат по сплаті судового збору і витрат ІТЗ у подвійному розмірі, стягненням інших судових витрат, у випадках встановлених законом.
ДОДАТОК: копія судового наказу, заява про видачу суд.наказу, додані матеріали.
СУДДЯ: І.О.СМОЛКА