Судове рішення #12679499

Справа № 1 – 388

2010 р.

 В И Р О К

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

 22 листопада 2010 року                                м. Сарни

 Сарненський районний суд Рівненської області – одноособово суддя Довгий І.І.

при секретарі – Пігаль О.В.

з участю прокурора – Барбашової О.В.

підсудного – ОСОБА_1

 розглянувши у відкритому судовому засіданні справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, з середньою освітою, непрацюючого, одруженого, раніше не судимого,

в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 15 – ч. 1 ст. 185 КК України, -

 В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 скоїв таємне викрадення чужого майна.  

Злочин скоєно при наступних обставинах.

 ОСОБА_1 05 серпня 2010 року біля 16 години, прийшов на обвідну залізничну колію станції Язвинка Львівської залізниці, що знаходиться у м. Сарни Рівненської області, де з корисливих мотивів, скориставшись відсутністю сторонніх осіб, шляхом вільного доступу, намагався таємно викрасти 10 залізничних підкладок типу КБ Р-65, вартістю 142,75 гривень, належні Львівській залізниці, проте злочинний намір не довів до кінця, так як був затриманий працівниками міліції.  

Підсудний ОСОБА_1 вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю та щиро розкаявся. В судовому засіданні дав повні та детальні показання про обставини скоєного злочину.  

Інші докази стосовно фактичних обставин справи у судовому слідстві відповідно до вимог ч. 3 ст. 299 КК України не досліджувались, так як учасниками судового розгляду не оспорювалось, судом з’ясоване правильне розуміння підсудним та іншими учасниками судового розгляду змісту цих обставин за відсутності сумнівів у добровільності та істинності їх позиції, роз’яснено їм, що у такому випадку вони будуть позбавлені права оспорювати ці фактичні обставини справи в апеляційному порядку.

Суд, оцінюючи докази в їх сукупності, вважає, що дії ОСОБА_1 органами досудового слідства вірно кваліфіковані за ч. 1 ст. 15 – ч. 1 ст. 185 КК України, як замах на таємне викрадення чужого майна; і його вина в скоєнні даного злочину повністю підтверджується зібраними на досудовому слідстві та перевіреними у судовому слідстві доказами.

 Суд враховує, що за місцем проживання підсудний ОСОБА_1 характеризуються позитивно.

 Як обставини, які пом’якшують покарання, суд приймає щире каяття підсудного ОСОБА_1 та активне сприяння розкриттю злочину, відшкодування завданих збитків; обставин, що обтяжують вину підсудного не встановлено.

 При призначенні виду та міри покарання підсудному ОСОБА_1 суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного, обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання, та вважає, що підсудному ОСОБА_1 слід призначити покарання, необхідне й достатнє для його виправлення та попередження нових злочинів, у виді громадських робіт.  

 Приймаючи до уваги наведене, суд приходить до висновку, що призначити міру покарання ОСОБА_1 слід на рівні нижньої межі санкції статті, що передбачає відповідальність за вчинений ним злочин.

  Долю речових доказів та судових витрат слід вирішити у відповідності з вимогами ст.ст. 81, 91 КПК України.

  На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд

 З А С У Д И В :

ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 15 – ч. 1 ст. 185 КК України і призначити покарання у виді громадських робіт на строк 80 (вісімдесяти) годин.

 До вступу вироку в законну силу запобіжний захід відносно ОСОБА_1 залишити попередній – підписку про невиїзд.

 Речові докази по справі – 10 залізничних підкладок типу КБ Р-65 – залишити Львівській залізниці.

 На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Рівненської області через Сарненський районний суд Рівненської області протягом п’ятнадцяти діб з моменту його проголошення.

  Суддя : підпис                               вірно

 Суддя Сарненського районного суду

Рівненської об ласті                                Довгий І.І.  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація