Судове рішення #12679444

  Копія  

  Справа № 2а – 4204/10 р.  

            ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ  

      3 грудня  2010 р.  

 

Коростенський міськрайонний суд  Житомирської області у складі  головуючого -судді Рафальського Й.Л.  розглянувши у письмовому провадженні в приміщенні суду в м. Коростені адміністративну справу за позовом   ОСОБА_1   до   управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради   про визнання неправомірних дій та стягнення недовиплачених  коштів,  

в с т а н о в и в   :  

 

Позивачка ОСОБА_1  проживає в м.Коростені, Житомирської області-- зоні гарантованого добровільного відселення  працює в Коростенському ощадному банку №  281.  Вона та її неповнолітня дитина   мають статус потерпілих від Чорнобильської катастрофи. Відповідач проводить нарахування та виплату компенсації в зв”язку з обмеженням споживання продуктів харчування та доплату за роботу на радіоактивно забрудненій території, у фіксованому розмірі, визначеному Постановою Кабінету Міністрів України № 836 від 26.07.1996 року «Про компенсаційні виплати особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», а не в кратному відношенні до мінімальної заробітної плати, згідно з нормами, закріпленими в ст.ст.37,39 Закону України ?ро статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. В зв”язку з цим позивачка просила стягнути з УПСЗН Коростенської міської ради недоотримані кошти в розмірі  34603  гривень.

 Сторони в наданих заявах просять розглянути справу в їх відсутності.  

 Дослідивши письмові докази та проаналізувавши їх в сукупності, суд дійшов висновку про наступне:  

Враховуючи принцип верховенства права, пріоритетності Закону як нормативного акту, що має вищу юридичну силу, що передбачено ст.ст.8,22 Конституції України, застосуванню при врегулюванні спору між сторонами підлягає Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Таким чином, суд зобов”язує відповідача провести перерахунок  та виплатити позивачці кошти, передбачені ст.37 ЗУ ?ро статус...” за період в межах строку  звернення до суду, згідно ст. 99 КАС України та  кошти, передбачені ст.39 ЗУ ?ро статус...” за період з  1.01.2007 року по 1.10.2009 року.

За таких обставин позовні вимоги підлягають  задоволенню частково .

На підставі вищевикладеного та керуючись  ст.ст. 7-12,158-163,167,254  КАС України, ст. 19 Конституції України, ст.37, ст.39 ЗУ «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»,  

  п о с т а н о в и в :  

        Адміністративний позов задовольнити частково .

Визнати дії управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради  неправомірними.

Зобов”язати Управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради провести перерахунок та виплатити   ОСОБА_1  допомогу в розмірі, визначеному   ст.37  ЗУ «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” за період з 1.12.2008 року по 1.10.2009 року   та допомогу в розмірі, визначеному   ст.39   ЗУ «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”   за період з 1.01.2007 року по 1.10.2009 року.  

В решті позову відмовити за безпідставністю.    

Постанова  може бути оскаржена  до Київського апеляційного адміністративного суду на протязі десяти днів  

Суддя: Підпис:

Згідно з оригіналом: Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація