Справа № 2-625-10
УХВАЛА
27 вересня 2010 року суддя Сватівського районного суду Луганської області Цибульник С.І., при секретарі Брайловській М.М. розглянувши у судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Пенсійного фонду України в Сватівському районі про перерахунок пенсії
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовною заявою про перерахунок пенсії до Пенсійного фонду України в Сватівському районі. Цей позов було подано в порядку цивільного судочинства. 9 вересня 2010 року Конституційним судом України за № 19-рн/2010 було прийнято рішення у справі за конституційним поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України, яким було визнано неконституційним положення цього закону щодо розгляду справ, пов’язаних із соціальними виплатами в порядку цивільного судочинства і він втратив чинність з дня ухвалення цього рішення, а така категорія справ повинна розглядатися в порядку адміністративного судочинства.
Враховуючи вище викладене і керуючись п.1ч.1ст.205 ЦПК України
УХВАЛИВ:
Закрити провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до Пенсійного фонду України в Сватівському районі про перерахунок пенсії.
Ухвала може бути оскаржена через Сватівський районний суд Луганської області в Апеляційному суді Луганської області протягом 5 днів з дня отримання її копії.
Суддя: С.І.Цибульник
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-625/2010
- Суд: Південний міський суд Одеської області
- Суддя: Цибульник Сергій Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.08.2010
- Дата етапу: 19.08.2010