2-1763/2010 р.
ЗАОЧНЕ Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
24 листопада 2010 року смт.Семенівка
Семенівський районний суд Полтавської області в складі:
головуючого – судді Халявки В.І.
при секретарі – Козулі Н.П.
з участю позивачки-ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Семенівка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, в якому вказувала, що 14 серпня 2004 року між ними було зареєструвала шлюб . Від цього шлюбу дітей не мають. Сім*я розпалась з причини несумісності характерів та різних поглядів на життя, на даний час разом не проживають майже два місяці.
В судовому засіданні позивачка підтримала заявлені позовні вимоги, просила суд їх задовольнити, розірвавши шлюб між нею та відповідачем. На примирення не погоджувалась.
Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з’явився, хоча належним чином був повідомлений про час та дату розгляду справи, про причину неявки суд не повідомив.
Суд, вислухавши пояснення позивачки, дослідивши докази, вважає, що заявлені позовні вимоги підлягають до задоволення з наступних підстав.
Як встановлено судом 14 серпня 2004 року сторони вступили в шлюб, реєстрація якого була проведена Пузирівською сільською радою Семенівського району Полтавської області за актовим записом № 2, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу Серія НОМЕР_1 . Від цього шлюбу дітей не мають.
Сторони проживають близько двох місяців окремо, спільного господарства не ведуть, майнового спору немає.
Сім*я розпалася з причини несумісності характерів та різних поглядів на життя, тому спільне життя неможливе.
Задовольняючи позовні вимоги про розірвання шлюбу, суд виходить з того, що сторони припинили подружні стосунки і не бажають їх поновлення, оскільки позивачка в судовому засідання заявила, що на примирення не погоджується та відповідач, який не з’явився в судове засідання що свідчить про його не бажання зберегти сім’ю.
Згідно ст. 112 Сімейного кодексу України суд постановлює рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено , що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам одного з них, інтересам дитини, що має істотне значення.
Відповідно до ст. 113 СКУ особа , яка змінила прізвище у зв”язку з реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище..
На підставі наведеного , керуючись ст..ст. 213-215, ст..ст. 224, 226, 228, 294 ЦПК України , ст. ст. 111-113 СК України,
Р І Ш И В:
Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрований 14 серпня 2004 року в Пузирівській сільській раді Семенівського району Полтавської області , за актовим записом № 2, розірвати.
Рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача поданою протягом 10 днів з часу отримання його копії.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Полтавської області шляхом подачі протягом 10 днів апеляційної скарги.
Головуючий-