Судове рішення #12662598

    Справа № 2-а-1931

2010 р. 

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 грудня  2010 року Охтирський міськрайонний суд Сумської області в складі:

головуючого судді                   Кудіна А.М.

при секретарі                          Якубович В.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Охтирка адміністративну справу за позовом

ОСОБА_1  до Головного управління Пенсійного фонду України в  Сумській області про визнання бездіяльності протиправною, зобов’язання проведення нарахування пенсійного забезпечення відповідно до норм чинного законодавства, -

встановив:   

    01.11.2010 року позивач звернувся в суд з позовом до відповідача про визнання бездіяльності протиправною, зобов’язання проведення нарахування пенсійного забезпечення відповідно до норм чинного законодавства, в якому просить визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області щодо не нарахування та недовиплати державної основної і додаткової пенсії та зобов’язати відповідача зробити перерахунок державної пенсії в розмірі 6 мінімальних пенсій за віком відповідно до встановленого нового розміру прожиткового мінімуму та зробити перерахунок додаткової пенсії в розмірі 50 % мінімальної пенсії за віком відповідно до встановленого нового розміру прожиткового мінімуму і провести відповідні виплати починаючи з 01.01.2009 року. Свої вимоги мотивує тим, що він являється учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році та громадянином, захворювання якого пов’язане з наслідками Чорнобильської катастрофи (категорія І), інвалідом ІІІ групи і має право на пільги та компенсації, встановлені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Він перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в   Сумській області і при нарахуванні йому пенсії відповідач не застосовує норми чинного законодавства з приводу особливостей умов нарахування пенсії та її щомісячної виплати відповідно до його статусу. Постановою суду відповідача було зобов’язано здійснити перерахунок пенсії відповідно до чинного законодавства, а саме нарахування державної пенсії відповідно до розміру, визначеного ст. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», та нарахування додаткової пенсії у розмірі, визначеному ст. 50 зазначеного Закону.

Позивач в судове засідання не з'явився, надав заяву про розгляд справи у його відсутності, позовні вимоги підтримує повністю.

 Представник відповідача в судовому засіданні проти позовних вимог заперечив, надав суду письмове заперечення, в якому  зазначив, що позивач перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в  Сумській області з 01.01.2007 року і отримує пенсію по інвалідності, призначену на умовах Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” від 09.04.1992 № 2262-ХІІ. Позивач звернувся із заявою про перерахунок пенсії відповідно до Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, в якій було відмовлено позивачу в проведенні перерахунку за відсутністю підстав, передбачених Законом.

До основного розміру пенсії призначена та виплачується щомісячна додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров’ю, що для інваліда ІІІ групи складає 15% від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, розмір якої визначено ст. 50 зазначеного Закону. Ч. 7 ст. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачає, що порядок обчислення пенсії, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання і пенсії у зв’язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи визначається Кабінетом Міністрів України. Для збереження рівня соціального захисту окремих категорій громадян КМУ прийняв Постанову № 530 «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян», яка набрала чинності 22.05.2008 року та чітко визначила розміри додаткової пенсії та розміри пенсій для інвалідів, щодо яких встановлено зв'язок з Чорнобильською катастрофою.

П.4 Постанови №530 встановлено, що особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, щомісячна додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров”ю, відповідно до Закону України №796 виплачується у таких розмірах до прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність, тим, що належать до категорії 1 інвалідам 3 групи- 15%. Також зазначив, що посилання на ст.. 28 Закону України „Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування” є необґрунтованим, оскільки мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений  ч. 1 ст. 28 цього Закону застосовується виключно для для визначення розмірів пенсії, призначених за цим Законом.

Крім того зазначено, що посилання позивача на ст. 98 Закону України „Про пенсійне забезпечення” є необґрунтованим, оскільки перерахунок пенсії має здійснюватися за нормами того закону, на підставі якого пенсія призначена, тобто на підставі Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”. Наполягає на відмові у задоволенні позову.

      Суд, проаналізував матеріали справи, дослідивши письмові докази,  дійшов висновку, що позов підлягає частковому задоволенню зі слідуючих підстав.

Позивач підтвердив доказами обставини, на які посилається в позові, зокрема те, що є учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році та громадянином, захворювання якого пов’язане з наслідками Чорнобильської катастрофи (категорія І), та має право на пільги і компенсації, встановлені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, хворих внаслідок Чорнобильської катастрофи на променеву хворобу, інвалідом ІІІ групи, надавши суду копію посвідчення серії НОМЕР_1 виданим Сумською облдержадміністрацією 25.10.2001 року та копію вкладки № НОМЕР_2 до зазначеного посвідчення.

Розглядаючи справу, суд керувався наступними положеннями чинного законодавства:

- відповідно до ч. 1 ст. 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової  або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом;

- відповідно до положень ст. 49 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 796 від 28.08.1991 року, пенсії особам, віднесеним до категорії 1, 2, 3, 4  встановлюються у вигляді: а) державної пенсії; б) додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю, яка призначається після виникнення права на державну пенсію.

- стаття 50 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 796 від 28.08.1991 року, яка діяла до прийняття Закону України «Про державний бюджет на 2008 рік» № 107-VI від 28.12.2007 року, передбачає розмір щомісячної додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю особам, віднесеним до 1 категорії  інвалідам ІІІ групи 50 % мінімальної пенсії за віком;

- Рішенням Конституційного суду України № 10-рп/2008 від 22.05.2008 року, було визнано не конституційними положення Закону України «Про державний бюджет України на 2008 рік та внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими змінювалися розміри основної та додаткової пенсій, визначених Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Таким чином, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, суд дійшов висновку, що підлягають задоволенню вимоги щодо зобов’язання здійснити перерахунок державної та додаткової пенсій за період з 01.01.2009 року по день винесення рішення з урахуванням фактично отриманих позивачем виплат.   

    Разом з тим, вимоги щодо визнання протиправною бездіяльності Головного управління пенсійного фонду України в Сумській області по не нарахуванню та невиплаті  основної та додаткової пенсії та зобов’язання здійснення перерахунку пенсії відповідно до ст.. 54   Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»   задоволенню не підлягають, оскільки  відповідно до ст.. 7 Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”  військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за даним Законом та членам їх сімей, які одночасно мають право на різні державні пенсії, призначається одна пенсія за їх вибором. Згідно наданої позивачем до УМВС України в Сумській області про призначення пенсії за вислугу років в зв”язку зі звільненням зі служби, позивачу призначено пенсію за вислуг років відповідно до  Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”. Ч 3 ст. 63 даного Закону   визначено, що усі  призначені  за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною  розміру  хоча  б  одного  з  видів  грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців,  осіб, які  мають право на пенсію за цим Законом,  або у зв'язку із  введенням для  зазначених  категорій  осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок,  доплат,  підвищень) та премій у розмірах,    встановлених   законодавством.

    Отже, суд приходить до висновку про відсутність підстав для перерахунку пенсії відповідно до ст.. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»   тому в цій частині позовних вимог суд вважає за необхідне відмовити за їх необґрунтованістю.

На підставі викладеного та керуючись Конституцією України, Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», Законом України «Про державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» № 107-VI від 28.12.2007 року, Рішенням Конституційного суду України № 10-рп/2008 від 22.05.2008 року, ст.ст. 6, 11, 69-71, 159-160, 183-2 КАС України, –

ПОСТАНОВИВ:   

Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити частково.

Поновити  пропущений строк звернення до суду.

Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області щодо не нарахування та не виплати ОСОБА_1,   як особі, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії, інваліду ІІІ групи державної    додаткової пенсії відповідно до вимог ст. 50 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи», виходячи з розміру пенсії за віком, без застосування чинних у часі дії розмірів мінімальної пенсії за віком за 2009 р. з 01.01.2009 р. по 31.12.2009 р., за 2010 р. з 01.01.2010 р. по 20.12.2010 р.

Зобов’язати  Головне управління Пенсійного фонду України в   Сумській області здійснити  перерахунок ОСОБА_1 та виплату додаткової  пенсії відповідно до вимог ст. 50 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у розмірі 50 % мінімальної пенсії за віком, передбаченої ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування» та провести відповідні виплати за період  за 2009 р. з 01.01.2009 р. по 31.12.2009 р., за 2010 р. з 01.01.2010 р. по 20.12.2010 р. включно з урахуванням виплачених коштів.

В задоволенні решти вимог відмовити.

    Головне Управління Пенсійного фонду України в Сумській області зобов’язати виконати дану постанову негайно.

    Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського адміністративного апеляційного суду через Охтирський міськрайонний суд Сумської області протягом 10 днів з дня отримання копії даної постанови з одночасним поданням копії апеляційної скарги до апеляційного суду.  

Суддя Охтирського  міськрайсуду

Сумської області                                 А.М. Кудін

    Справа № 2-а-1931

2010 р. 

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 грудня  2010 року Охтирський міськрайонний суд Сумської області в складі:

головуючого судді                   Кудіна А.М.

при секретарі                          Якубович В.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Охтирка адміністративну справу за позовом

ОСОБА_1  до Головного управління Пенсійного фонду України в  Сумській області про визнання бездіяльності протиправною, зобов’язання проведення нарахування пенсійного забезпечення відповідно до норм чинного законодавства, -

встановив:   

    01.11.2010 року позивач звернувся в суд з позовом до відповідача про визнання бездіяльності протиправною, зобов’язання проведення нарахування пенсійного забезпечення відповідно до норм чинного законодавства, в якому просить визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області щодо не нарахування та недовиплати державної основної і додаткової пенсії та зобов’язати відповідача зробити перерахунок державної пенсії в розмірі 6 мінімальних пенсій за віком відповідно до встановленого нового розміру прожиткового мінімуму та зробити перерахунок додаткової пенсії в розмірі 50 % мінімальної пенсії за віком відповідно до встановленого нового розміру прожиткового мінімуму і провести відповідні виплати починаючи з 01.01.2009 року. Свої вимоги мотивує тим, що він являється учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році та громадянином, захворювання якого пов’язане з наслідками Чорнобильської катастрофи (категорія І), інвалідом ІІІ групи і має право на пільги та компенсації, встановлені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Він перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в   Сумській області і при нарахуванні йому пенсії відповідач не застосовує норми чинного законодавства з приводу особливостей умов нарахування пенсії та її щомісячної виплати відповідно до його статусу. Постановою суду відповідача було зобов’язано здійснити перерахунок пенсії відповідно до чинного законодавства, а саме нарахування державної пенсії відповідно до розміру, визначеного ст. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», та нарахування додаткової пенсії у розмірі, визначеному ст. 50 зазначеного Закону.

Позивач в судове засідання не з'явився, надав заяву про розгляд справи у його відсутності, позовні вимоги підтримує повністю.

 Представник відповідача в судовому засіданні проти позовних вимог заперечив, надав суду письмове заперечення, в якому  зазначив, що позивач перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в  Сумській області з 01.01.2007 року і отримує пенсію по інвалідності, призначену на умовах Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” від 09.04.1992 № 2262-ХІІ. Позивач звернувся із заявою про перерахунок пенсії відповідно до Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, в якій було відмовлено позивачу в проведенні перерахунку за відсутністю підстав, передбачених Законом.

До основного розміру пенсії призначена та виплачується щомісячна додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров’ю, що для інваліда ІІІ групи складає 15% від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, розмір якої визначено ст. 50 зазначеного Закону. Ч. 7 ст. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачає, що порядок обчислення пенсії, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання і пенсії у зв’язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи визначається Кабінетом Міністрів України. Для збереження рівня соціального захисту окремих категорій громадян КМУ прийняв Постанову № 530 «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян», яка набрала чинності 22.05.2008 року та чітко визначила розміри додаткової пенсії та розміри пенсій для інвалідів, щодо яких встановлено зв'язок з Чорнобильською катастрофою.

П.4 Постанови №530 встановлено, що особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, щомісячна додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров”ю, відповідно до Закону України №796 виплачується у таких розмірах до прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність, тим, що належать до категорії 1 інвалідам 3 групи- 15%. Також зазначив, що посилання на ст.. 28 Закону України „Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування” є необґрунтованим, оскільки мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений  ч. 1 ст. 28 цього Закону застосовується виключно для для визначення розмірів пенсії, призначених за цим Законом.

Крім того зазначено, що посилання позивача на ст. 98 Закону України „Про пенсійне забезпечення” є необґрунтованим, оскільки перерахунок пенсії має здійснюватися за нормами того закону, на підставі якого пенсія призначена, тобто на підставі Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”. Наполягає на відмові у задоволенні позову.

      Суд, проаналізував матеріали справи, дослідивши письмові докази,  дійшов висновку, що позов підлягає частковому задоволенню зі слідуючих підстав.

Позивач підтвердив доказами обставини, на які посилається в позові, зокрема те, що є учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році та громадянином, захворювання якого пов’язане з наслідками Чорнобильської катастрофи (категорія І), та має право на пільги і компенсації, встановлені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, хворих внаслідок Чорнобильської катастрофи на променеву хворобу, інвалідом ІІІ групи, надавши суду копію посвідчення серії НОМЕР_1 виданим Сумською облдержадміністрацією 25.10.2001 року та копію вкладки № НОМЕР_2 до зазначеного посвідчення.

Розглядаючи справу, суд керувався наступними положеннями чинного законодавства:

- відповідно до ч. 1 ст. 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової  або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом;

- відповідно до положень ст. 49 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 796 від 28.08.1991 року, пенсії особам, віднесеним до категорії 1, 2, 3, 4  встановлюються у вигляді: а) державної пенсії; б) додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю, яка призначається після виникнення права на державну пенсію.

- стаття 50 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 796 від 28.08.1991 року, яка діяла до прийняття Закону України «Про державний бюджет на 2008 рік» № 107-VI від 28.12.2007 року, передбачає розмір щомісячної додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю особам, віднесеним до 1 категорії  інвалідам ІІІ групи 50 % мінімальної пенсії за віком;

- Рішенням Конституційного суду України № 10-рп/2008 від 22.05.2008 року, було визнано не конституційними положення Закону України «Про державний бюджет України на 2008 рік та внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими змінювалися розміри основної та додаткової пенсій, визначених Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Таким чином, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, суд дійшов висновку, що підлягають задоволенню вимоги щодо зобов’язання здійснити перерахунок державної та додаткової пенсій за період з 01.01.2009 року по день винесення рішення з урахуванням фактично отриманих позивачем виплат.   

    Разом з тим, вимоги щодо визнання протиправною бездіяльності Головного управління пенсійного фонду України в Сумській області по не нарахуванню та невиплаті  основної та додаткової пенсії та зобов’язання здійснення перерахунку пенсії відповідно до ст.. 54   Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»   задоволенню не підлягають, оскільки  відповідно до ст.. 7 Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”  військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за даним Законом та членам їх сімей, які одночасно мають право на різні державні пенсії, призначається одна пенсія за їх вибором. Згідно наданої позивачем до УМВС України в Сумській області про призначення пенсії за вислугу років в зв”язку зі звільненням зі служби, позивачу призначено пенсію за вислуг років відповідно до  Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”. Ч 3 ст. 63 даного Закону   визначено, що усі  призначені  за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною  розміру  хоча  б  одного  з  видів  грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців,  осіб, які  мають право на пенсію за цим Законом,  або у зв'язку із  введенням для  зазначених  категорій  осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок,  доплат,  підвищень) та премій у розмірах,    встановлених   законодавством.

    Отже, суд приходить до висновку про відсутність підстав для перерахунку пенсії відповідно до ст.. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»   тому в цій частині позовних вимог суд вважає за необхідне відмовити за їх необґрунтованістю.

На підставі викладеного та керуючись Конституцією України, Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», Законом України «Про державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» № 107-VI від 28.12.2007 року, Рішенням Конституційного суду України № 10-рп/2008 від 22.05.2008 року, ст.ст. 6, 11, 69-71, 159-160, 183-2 КАС України, –

ПОСТАНОВИВ:   

Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити частково.

Поновити  пропущений строк звернення до суду.

Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області щодо не нарахування та не виплати ОСОБА_1,   як особі, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії, інваліду ІІІ групи державної    додаткової пенсії відповідно до вимог ст. 50 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи», виходячи з розміру пенсії за віком, без застосування чинних у часі дії розмірів мінімальної пенсії за віком за 2009 р. з 01.01.2009 р. по 31.12.2009 р., за 2010 р. з 01.01.2010 р. по 20.12.2010 р.

Зобов’язати  Головне управління Пенсійного фонду України в   Сумській області здійснити  перерахунок ОСОБА_1 та виплату додаткової  пенсії відповідно до вимог ст. 50 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у розмірі 50 % мінімальної пенсії за віком, передбаченої ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування» та провести відповідні виплати за період  за 2009 р. з 01.01.2009 р. по 31.12.2009 р., за 2010 р. з 01.01.2010 р. по 20.12.2010 р. включно з урахуванням виплачених коштів.

В задоволенні решти вимог відмовити.

    Головне Управління Пенсійного фонду України в Сумській області зобов’язати виконати дану постанову негайно.

    Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського адміністративного апеляційного суду через Охтирський міськрайонний суд Сумської області протягом 10 днів з дня отримання копії даної постанови з одночасним поданням копії апеляційної скарги до апеляційного суду.  

Суддя Охтирського  міськрайсуду

Сумської області                                 А.М. Кудін

З оригіналом згідно

Сокруті Б.П.

пров. Дніпропетровський, 10/34  м. Охтирка Сумської області

Начальнику Головного управління Пенсійного   фонду України в Сумській області

Вул.. Пушкіна, 1, м. Суми

    2-а-1931

21.12.2010 р.

Охтирський міськрайонний суд Сумської області направляє копію постанови суду  № 2—а-1931/10 від 20.12.2010 року для відому.

Додаток: копія постанови на 1 арк.

Суддя Охтирського

міськрайонного суду:                     А.М.Кудін

Сокруті Б.П.

пров. Дніпропетровський, 10/34  м. Охтирка Сумської області

Начальнику Головного управління Пенсійного   фонду України в Сумській області

Вул.. Пушкіна, 1, м. Суми

    2-а-1931

21.12.2010 р.

Охтирський міськрайонний суд Сумської області направляє копію постанови суду  № 2—а-1931/10 від 20.12.2010 року для відому.

Додаток: копія постанови на 1 арк.

Суддя Охтирського

міськрайонного суду:                     А.М.Кудін

Сокруті Б.П.

пров. Дніпропетровський, 10/34  м. Охтирка Сумської області

Начальнику Головного управління Пенсійного   фонду України в Сумській області

Вул.. Пушкіна, 1, м. Суми

    2-а-1931

21.12.2010 р.

Охтирський міськрайонний суд Сумської області направляє копію постанови суду  № 2—а-1931/10 від 20.12.2010 року для відому.

Додаток: копія постанови на 1 арк.

Суддя Охтирського

міськрайонного суду:                     А.М.Кудін

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація