Справа № 6-624 /2010 р.
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 грудня 2010 року Солом’янський районний суд м. Києва
в складі : головуючого судді - Бобровника О.В.
при секретарі – Славовій Н.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві заяву ОСОБА_1 про виправлення описки по цивільній справі за заявою ОСОБА_1, зацікавлені особи: Управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва, Солом’янський районний військовий комісаріат – про встановлення факту проживання однією сім’єю, -
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1, зацікавлені особи: Управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва, Солом’янський районний військовий комісаріат звернулась в суд із заявою про встановлення факту проживання однією сім’єю.
Рішенням Солом’янського районного суду м. Києва від 26.10.2010 р. заяву ОСОБА_1, зацікавлені особи: Управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва, Солом’янський районний військовий комісаріат – про встановлення факту проживання однією сім’єю було задоволено.
До суду надійшла заява заявника про допущення в вищезазначеному рішенні описки, а саме: в резолютивній частині рішення зазначено «Встановити факт проживання ОСОБА_1 та ОСОБА_2 однією сім’єю, з 1976 року по 31 травня 2010 року, без шлюбу».
Сторони у судове засідання не з?явились.
Відповідно до ст. 219 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки та арифметичні помилки.
Встановлено, що у вищезазначеному рішенні суду допущена описка.
Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про можливість виправлення описки у вищезазначеному рішенні суду.
На підставі викладеного та керуючись ст.. 219 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
Виправити описку в рішенні Солом’янського районного суду м. Києва від 26.10.2010 року за заявою ОСОБА_1 про виправлення описки, а саме у резолютивній частині рішення замість «Встановити факт проживання ОСОБА_1 та ОСОБА_2 однією сім’єю, з 1976 року по 31 травня 2010 року, без шлюбу», зазначити «Встановити факт проживання ОСОБА_1 та ОСОБА_2 однією сім’єю як чоловіка та жінки, з 1976 року по 31 травня 2010 року, без шлюбу».
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду міста Києва через суд першої інстанції шляхом подання апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня її проголошення чи протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали, постановленої без участі особи, яка її оскаржує.
Суддя :