Справа № 2-5935/10
Р І Ш Е Н Н Я
Іменем України
23 листопада 2010 року Подільський районний суд м.Києва в складі:
головуючого - судді Зіміної В.Б.,
при секретарі: Сиваченко М.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Подільського районного суду м. Києва позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу;-
В С Т А Н О В И В :
Позивачка звернулася до суду з вищезазначеним позовом, мотивуючи свої вимоги тим, що в шлюбі з відповідачем з 11 листопада 2006 року. Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Сторони не підтримують шлюбних стосунків, не ведуть спільного господарства, не мають спільного бюджету та не проживають разом з травня 2010 року. Шлюб існує формально і підлягає розірванню, оскільки протирічить інтересам сторін.
В суді позивачка підтримала позовні вимоги викладені в заяві з тих же підстав та пояснила, що спору щодо поділу майна між сторонами не існує. Рішення про розірвання шлюбу є остаточним.
Відповідач проти позову не заперечував, підтвердив відсутність шлюбних стосунків з позивачкою, спільного господарства та проживання з травня 2010 року та пояснив, що їх шлюб зберегти неможливо.
Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, суд вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню, т.я. підтверджується зібраними по справі і вивченими в суді доказами, а саме:
- - свідоцтвом про шлюб НОМЕР_1 від 11.11.06р. (а.с.4);
- - свідоцтвом про народження НОМЕР_2 від 06.05.07р. (а.с. 5).
Оскільки сторони не ведуть спільного господарства, не підтримують шлюбні стосунки, не мають спільного бюджету та не проживають разом з травня 2010 року, між подружжям втрачено почуття любові і взаємоповаги, примирення не можливе, подальше спільне життя суперечило б інтересам позивачки, суд вважає, що вимоги позивача підлягають задоволенню, а шлюб підлягає розірванню.
На підставі викладеного, ст.ст. 105, 110, 112 Сімейного Кодексу України, керуючись ст.ст. 213-215, 292, 294 ЦПК України, суд;-
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований 11.11.06р. у відділі РАЦС Солом’янського РУЮ м.Києва (актовий запис №2211) - розірвати.
Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду м.Києва через Подільський районний суд м.Києва в порядку та строки, встановлені законом. Аапеляційну скаргу протягом десяти днів з дня проголошення рішення, Особи, які брали участь у розгляді справи, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя:
- Номер: 6/520/386/17
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-5935/10
- Суд: Київський районний суд м. Одеси
- Суддя: Зіміна Вероніка Борисівна
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.07.2017
- Дата етапу: 03.11.2017
- Номер: 6/520/387/17
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-5935/10
- Суд: Київський районний суд м. Одеси
- Суддя: Зіміна Вероніка Борисівна
- Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.07.2017
- Дата етапу: 21.09.2017