Судове рішення #12659545

№ 3-5334/10

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

17 грудня 2010 року суддя Печерського районного суду м. Києва Бусик О.Л.,  розглянувши матеріали, які надійшли з Державної податкової інспекції Печерського районі м. Києва, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, працює: директором ТОВ «Сейм-93», що розташоване за адресою: м. Київ, пров. Новопечерський, 5, проживає за адресою: АДРЕСА_1, -  

за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП, -

В С Т А Н О В И В:

3 вересня 2010 року при перевірці Державною податковою інспекцією у Печерському районі м. Києва ТОВ «Сейм-93» встановлено ведення податкового обліку директором ТОВ «Сейм-93» з порушенням встановленого законом порядку, а саме: занижено податок на прибуток на суму 8 825 грн., шляхом заниження складу валових доходів та ПДВ на суму 93 125 грн., шляхом завищення податкового кредиту  чим порушено п. 5.9. ст. 5 Закону України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР «Про оподаткування прибутку підприємств», зі змінами та доповненнями та п.п. 7.2.3., 7.2. ст. 7 Закону України від 3 липня 1997 року № 168/97-ВР «Про податок на додану вартість», тим самим вчинено адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 163-1 КУпАП.

В судове засідання ОСОБА_1 не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином. У відповідності до ст. 268 КУпАП, вважаю за можливе розглянути справу у відсутності правопорушника, що не з’явився.    

Дані обставини підтверджуються матеріалами справи про адміністративне правопорушення, зокрема  актом перевірки від 3 вересня 2010 року /а.с. 3-12/.    

Відповідно до ч. 1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у зв’язку із відсутність події і складу адміністративного правопорушення.

Частиною 7 ст. 247 КУпАП передбачено, що провадження в справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю з підстав закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КУпАП.

 Згідно зі змістом ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – три місяці з дня його виявлення.

У протоколі про адміністративне правопорушення йде мова про адміністративне правопорушення, вчинене на протязі 2007-2010 років, та яке було виявлене відповідно до акту перевірки від 3 вересня 2010 року.      

  Враховуючи вищевикладене, провадження в справі підлягає закриттю у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Керуючись ст. 38, п.7 ст. 247  КпАП України,

П О С Т А Н О В И В:

              Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Провадження в справі закрити у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або не неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація