Судове рішення #12651410

                                                                                                                        Справа № 3-968

                                                                                                                                2010 рік

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

22 грудня 2010 року   Суддя Теплицького районного суду Вінницької області Задорожна Л.І., розглянувши матеріали, що надійшли від провідного державного інспектора праці Чорного О.Л., про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, 1975 року народження, мешканця АДРЕСА_1, директора Удицької філії ТОВ”ТД”Агроінвест”,  за ч.1 ст.41 КУпАП,

установила :

              25 листопада 2010 року при перевірці додержання законодавства про працю в Удицькій філії ТОВ”ТД”Агроінвест”, директором якого є ОСОБА_2, було складено протокол про адміністративне правопорушення про виявлені порушення законодавства про працю,  а саме в філії порушуються строки виплати заробітної плати, визначені колективним договором, чим порушується ч.1 ст.115 КЗпП України, так, на день проведення перевірки наявна заборгованість із виплати заробітної плати за серпень-вересень 2010 року в розмірі 419 600 грн.; в товаристві порушується порядок розрахунку із звільненими працівниками, що не відповідає вимогам ст.116 КЗпП України, так, звільненій з 12 липня 2010 року ОСОБА_3 належні на день звільнення суми було виплачено 03 вересня 2010 року, звільненим з 05 жовтня 2010 року ОСОБА_4,, з 07 жовтня 2010 року ОСОБА_5 при проведенні перевірки належні на день звільнення суми виплачено не було.

              ОСОБА_2 вину у вчиненні правопорушення визнав частково. Пояснив, що підприємство працює сезонно, тому не завжди вчасно можливо виплачувати заробітну плату. Виявлені порушення повністю усунуто.

              В матеріалах справи міститься акт перевірки №02-24-49/1735 від 16 листопада 2010 року, що складено державним інспектором праці Чорним О.Л., в якому міститься перелік виявлених порушень, і, з яким ОСОБА_2 погодився, не подавши заперечень на нього.

              Приймаючи до уваги, що ОСОБА_2 вперше притягується до адміністративної відповідальності, має на утриманні двоє малолітніх дітей, враховуючи характер вчиненого правопорушення та обставини справи,  вважаю за можливе накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в мінімальному розмірі.

              Керуючись ч.1 ст.41, ст.284, ст.294 КУпАП, -

постановила :

              ОСОБА_2 притягнути до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.41 КУпАП і накласти штраф в розмірі 510 гривень.        

              Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

              Штраф має бути сплачений не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.  

              У разі несплати штрафу у вищезазначений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби.  

              У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення стягується подвійний розмір штрафу, а також витрати на облік вчиненого правопорушення.  

              Строк пред’явлення постанови до виконання - 3 місяці.  

                              СУДДЯ  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація