Справа 2-1745/10
РІШЕННЯ
іменем України
(заочне)
29 червня 2010 року Стрийський міськрайонний суд Львівської області
в складі головуючого – судді Шрамка Р. Т.
з участю секретаря Панилик О. В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Стрию справу за позовом комунального підприємства „Моршинтеплоенерго” до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості суд, -
встановив:
Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1, ОСОБА_2, про стягнення заборгованості. В судовому засіданні представник позивача ОСОБА_3, пояснив, що ОСОБА_1, ОСОБА_2, являються власниками та членами сім’ї і проживають в квартирі, що по АДРЕСА_1, обслуговування якого здійснює КП „Моршинтеплоенерго” і відповідно до вимог ст. ст. 67, 68 ЖК України відповідачі зобов’язані своєчасно вносити плату за комунальні послуги щомісячно по встановлених тарифах. Однак плату за надані послуги ОСОБА_1, ОСОБА_2, не здійснювали, чим завдали позивачу станом на 01.03.10р. матеріальну шкоду в розмірі 720 (сімсот двадцять) грн. 32 коп., згідно довідки про оплату від 01.03.10р. і в добровільному порядку заборгованість не погашена, а тому просить позов задоволити та прийняти заочне рішення.
Відповідачі ОСОБА_1, ОСОБА_2 в судове засідання не з’явились хоча належним чином про час і місце розгляду справи були повідомлені та не повідомили суд про причини своєї неявки.
Суд дослідивши матеріали справи вважає, що позов підлягає до задоволення, оскільки згідно ст..224 ЦПК України у разі неявки в судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло повідомлення про причини неявки, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи. Згідно ст. ст..509 ПК України зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.
Як встановлено в судовому засіданні ОСОБА_1, ОСОБА_2 є власниками та членами сім’ї і проживають в квартирі, що по АДРЕСА_1, згідно довідки виданої ПЖКГ Моршинської міської ради від 12.03.10р. за №1407, обслуговування якого здійснює КП „Моршинтеплоенерго” і відповідно до вимог ст. ст. 67, 68 ЖК України наймач та члени його сім’ї зобов’язані своєчасно вносити плату за надані комунальні послуги щомісячно по встановлених тарифах. Однак плату за надані послуги ОСОБА_1, ОСОБА_2, не здійснювали, чим завдали позивачу станом на 01.03.10р. матеріальну шкоду в розмірі 720 (сімсот двадцять) грн. 32 коп., згідно довідки від 01.03.10р., а тому позовні вимоги слід задоволити.
Керуючись ст.ст. 10, 11, 209, 212, 214-215, 218, 224 ЦПК України, ст.ст 66-69 ЖК України, ст. 509 ЦК України суд, -
вирішив:
Позов задоволити. Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 в користь комунального підприємства „Моршинтеплоенерго” м. Моршин Львівської області кошти в сумі 720 (сімсот двадцять) грн. 32 коп., збір за інформаційно-технічне забезпечення в сумі 30 грн. та держмито в користь держави в сумі 51 грн.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Львівської області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження до Стрийського міськрайонного суду протягом 10 днів з дня його проголошення та апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Суддя Шрамко Р.Т.