Справа № 3-841/2010 р.
Постанова
Іменем України
05.10.2010 р. Суддя Тиврівського районного суду Вінницької області Ратушняк І.О.,
розглянувши матеріали, що надійшли від ВДАІ з обслуговування адміністративної території м. Гнівань про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, непрацюючого, до адміністративної відповідальності притягується вперше,
за ч.1 ст. 130 КУпАП,-
встановив:
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії АВ1 № 042843 ОСОБА_1 19.08.2010 р., о 04.35 год. в м. Гнівань по вул.. Леніна керував автомобілем марки «ВАЗ-2104», н.з. НОМЕР_1 в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медичного огляду на стан сп’яніння в установленому законом порядку відмовився в присутності свідка.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився, хоч про розгляд справи повідомлений завчасно, що стверджується повернутим повідомленням про вручення повістки, заяви про відкладення розгляду справи до суду не надходило, а тому вважаю за необхідне розглядати справу у відсутності правопорушника відповідно до ст..268 КУпАП.
Вина ОСОБА_1 стверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 19.08.2010 р., відповідно до якого він вину визнав, від проходження медичного огляду на стан сп’яніння в установленому законом порядку відмовився.
Дослідивши матеріали справи, вважаю доведеною вину ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП, оскільки ОСОБА_1 керував транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння, від проходження медичного огляду на стан сп’яніння в установленому законом порядку відмовився.
Відповідно до ст.33 КУпАП при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.
Враховуючи, що ОСОБА_1 керував транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння, від проходження медичного огляду на стан сп’яніння в установленому законом порядку відмовився, в судове засідання не з'явився, що є підставою вважати спробою уникнення від відповідальності, та те, що характер вчиненого правопорушення є грубим порушенням ПДР України, таке що безпосередньо впливає на безпеку дорожнього руху та її учасників, а тому вважаю за необхідне накласти на правопорушника адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів.
На підставі викладеного та керуючись ч. 1ст. 130, ст.. 268, ст.. ст.. 283-285 КУпАП, -
постановив:
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді два роки позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів.
На постанову може бути подана апеляційна скарга, протест прокурора до апеляційного суду Вінницької області через Тиврівський районний суд протягом до 10 діб з дня її винесення.
Суддя І.О. Ратушняк
- Номер: 3/2407/2100/11
- Опис: керування транспортного засобу в станні алкогольного сп"яніння
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-841
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Ратушняк Ігор Олександрович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.08.2011
- Дата етапу: 01.09.2011