Справа № 3-3823/10
Код суду 0707
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
17 грудня 2010 року м. Мукачево
Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Камінський С.Е., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця с.Н.Давидково, вул. Піонерська,3 Мукачівського району Закарпатської області, громадянина України, українця, не працюючого,
- за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 23 жовтня 2010 року о 22 год. 35 хв. на 776 км. автодороги "Київ-Чоп", керуючи автомобілем марки "Дачія Логан" державний номерний знак НОМЕР_1, не врахував дорожню обстановку, не забезпечив безпечну швидкість руху в результаті чого з"їхав у кювет, чим порушив п.12.3 Правил дорожнього руху України.
В суді ОСОБА_1 свою вину у вчиненні ним адміністративного правопорушення не визнав.
Вина ОСОБА_1 у вчинені адміністративного правопорушення передбаченого ст.124 КУпАП стверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АО1 №039475 від 23 жовтня 2010 року, схемою дорожньо-транспортної пригоди від 23 жовтня 2010 року.
Відповідно до п.12.3 Правил дорожнього руху України у разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди.
Керуючись ст.ст.124, 221, 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340 (триста сорок) гривень.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Мукачівського
міськрайонного суду підпис Камінський С.Е.