Судове рішення #12643333

                                                                 

                                                                              Справа №2-4586/10            

У Х В А Л А

«03» листопада 2010 р.                                     м. Київ

    Суддя Дніпровського районного суду м. Києва Савлук Т.В.,  розглянувши матеріали  позовної заяви Публічного акціонерного товариства «Сведбанк», ОСОБА_1 до Кредитної спілки «Український фінансовий союз» про звільнення майна з-під арешту,

в с т а н о в и в:

    До  Дніпровського районного суду міста Києва надійшла позовна заява Публічного акціонерного товариства «Сведбанк», ОСОБА_1 до Кредитної спілки «Український фінансовий союз» про звільнення майна з-під арешту.

           Як вбачається з предмету позову, позивачі Публічне акціонерне товариство «Сведбанк» та  ОСОБА_1 просять суд звільнити з-під арешту квартиру №34, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_2, яка належить на праві приватної власності ОСОБА_1, який був накладений на підставі ухвали Дніпровського районного суду міста Києва б/н від 19.11.2007 року.

Підстави для забезпечення позову, види забезпечення позову та процедура розгляду заяви про забезпечення позову, а також заміни забезпечення позову або с5касування заходів забезпечення позову визначені Цивільним процесуальним кодексом України. (ст..ст.151-155 Цивільного процесуального кодексу України).

               Забезпечення позову – це сукупність заходів, що  гарантують реалізацію рішення суду у випадку задоволення позовних вимог, спрямовані на реальне та повне відновлення майнових прав громадян та юридичних осіб.

             Виходячи з матеріалів доданих до позову, на підставі ухвали Дніпровського районного суду міста Києва від 19 листопада 2007 року  задоволено заяву  Голови правління Кредитної спілки «Український фінансовий союз» про накладення арешту на майно. Накладено арешт на квартиру АДРЕСА_1 до розгляду справи по суті.

             Таким чином, питання скасування заходів забезпечення позову процесуально вирішується в порядку, передбаченого ст.154 Цивільного процесуального кодексу України, якою передбачено, що заходи забезпечення позову можуть бути скасовані судом, який розглядає справу, у зв’язку з чим  вирішення питання про скасування заходів забезпечення позову  не підлягає розгляду в позовному провадженні, оскільки така процедура визначена цивільним процесуальним законодавством.

               Відповідно до п.1 ч.2 ст.122 Цивільного процесуального кодексу України суддя відмовляє у відкриті провадження, якщо заява не підлягає розгляду у порядку цивільного судочинства.

На підставі викладеного та керуючись п.1 ч.2 ст.122,   ст.  154 Цивільного процесуального кодексу України, суд -

у х в а л и в:

Відмовити у відкритті провадження по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Сведбанк», ОСОБА_1 до Кредитної спілки «Український фінансовий союз» про звільнення майна з-під арешту.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду міста Києва шляхом подання апеляційної скарги до Дніпровського районного суду міста Києва протягом п’яти днів з дня її проголошення.  У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

            С у д д я

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація