№ 3-1359
2009 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
17 грудня 2010 року Суддя Дунаєвецького районного суду, Хмельницької області Шклярук В.М.
Розглянувши матеріали,
про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_2,
ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, мешканця АДРЕСА_1, не працюючого
за ст.185 Кодексу України про адміністративні правопорушення
В С Т А Н О В И В :
27 листопада 2010 року о 01 год. 30 хв. , ОСОБА_2 , перебуваючи в м. Дунаївці по вул.Фрунзе біля магазину "Оазіс", розпивав спиртні напої, виражався нецензурними словами, на зауваження працівників міліції не реагував, продовжував виражатися нецензурними словами до працівників міліції, шарпав їх за формений одяг, намагався втекти, чим проявив злісну непокору законній вимозі працівників міліції при виконанні ними службових обов’язків.
Винуватість визнав.
Судом встановленно, що ОСОБА_2, раніше судимий, без поважних причин не працює
А тому, вважає, що слід призначити стягнення у виді адміністративного арешту.
Керуючись ст.ст.185, 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд –
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБА_2 за ст.185 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту строком десять діб.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Хмельницького апеляційного суду через Дунаєвецький райсуд в 10-ти денний строк з дня винесення постанови.
Суддя /підпис/:
Вірно:
Голова Дунаєвецького райсуду В.М.Шклярук