Судове рішення #12633821

 Справа № 2-п-49/2010 р.

     У Х В А Л А

                    20 грудня 2010  року                                                                  м. Свалява

         

              Свалявський районний суд Закарпатської області в особі :

                                  головуючого – судді                                 Уліганинця П.І.

                                  при секретарі                                             Шубець В.М.

                                         

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Свалява заяву                       ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Свалявського районного суду від 15.11.2010 року по справі за позовом прокурора Свалявського району в інтересах держави в особі: Головного державного спеціалізованого лісового підприємства “Закарпатагроліс” до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, завданої злочином, -

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 звернувся в суд із заявою про перегляд заочного рішення Свалявського районного суду № 2-744/2010 від 15.11.2010 року. В обгрунтування своїх вимог посилається на те, що він належним чином не був повідомлений про час та місце розгляду справи, так як близько року проживає в АДРЕСА_1, а повістка напевно була відправлена по місцю попереднього проживання, а саме в АДРЕСА_2, а тому був позбавлений можливості особисто відстоювати свої права в суді.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов  висновку, що заява не підлягає до задоволення  з наступних підстав.

За рішенням Свалявського районного суду № 2-744/2010 від 15.11.2010 року з  ОСОБА_1 стягнуто на користь Головного державного спеціалізованого лісового підприємства “Закарпатагроліс” матеріальної шкоди, завданої злочином в розмірі 102 983 грн. (сто дві тисячі дев”ятсот вісімдесят три гривні) та судові витрати на користь держави (а.с.25-26).

Відповідно до правил ст.169 ЦПК України якщо суд не має відомостей про причину неявки відповідача, повідомленого належним чином, справа вирішується на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

Як убачається з матеріалів справи, відповідач протягом розгляду справи подав письмову заяву про відкладення судового засідання, у якій зазначив адресу проживання, як: АДРЕСА_2 (а.с.17). Також, відповідач отримував неодноразово повідомлення про дату судових засідань (а.с. 6, 9, 11, 14,16, 21, 28, 36).

Відповідно до ч.1 ст. 77 ЦПК України сторони та інші особи, які беруть участь у справі, зобов”язані повідомляти суд про зміну свого місця проживання (перебування, знаходження) або місцезнаходження під час провадження справи. У разі відсутності заяви про зміну місця проживання або місцязнаходження судова повістка надсилається на останню відому судові адресу і вважається доставленою, навіть якщо особа за цією адресою більше не проживає або не знаходиться.

Таким чином, доводи відповідача, викладені у заяві про перегляд заочного рішення є необгрунтованими.

Підсумовуючи вищевикладене суд дійшов переконання, що заочне рішення Свалявського районного суду № 2-744/2010 від 15.11.2010 р. винесено відповідно до вимог чинного  законодавства України, тому підстав для задоволення даної заяви не вбачається.

Керуючись ст.ст. 230, 231, 232, 294  ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В :

Заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Свалявського районного суду №2-744/2010 від 15.11.2010 року –   залишити без задоволення.

Апеляційна скарга на ухвалу суду  може бути подана протягом п”яти днів з дня проголошення ухвали суду до апеляційного суду Закарпатської області через Свалявський районний суд.

ГОЛОВУЮЧИЙ                                                     П.І. УЛІГАНИНЕЦЬ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація