Судове рішення #12628081

                                                                                                            Справа №  2-5612\2010 р.

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

10 листопада  2010  року Ленінський  районний  суд м. Миколаєва

у складі: головуючого – судді  Крамаренко Т.В.

                при секретарі  Пучко І.В.

розглянув у відкритому судовому засіданні у суді м. Миколаєва цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

В С Т А Н О В И В:

В жовтні 2010 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом про розірвання шлюбу з ОСОБА_2 Свої вимоги обґрунтовує тим, що з 20.11.1993 року знаходиться з відповідачем у шлюбі. Від подружнього життя мають доньку – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження. Подружні стосунки припинились через втрату поваги, розуміння та взаємного бажання підтримувати сімейні відносини. Посилаючись на те що збереження сім’ї не можливо, просила шлюб розірвати.

У судовому засіданні позивачка свої  вимоги  підтримала та просила про їх задоволення.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав, проти його задоволення не заперечував.

Вислухавши думку сторін, дослідивши матеріали справи, суд встановив наступне.

Сторони перебувають  у шлюбі з 20.11.1993 року, мають доньку – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження. Подружні стосунки між ними припинились з травня 2010 року, вони не ведуть спільне господарство, не мають суперечностей про поділ майна, яке є спільною власністю. Сім’я розпалася і збереження її недоцільно.

На підставі викладеного та у відповідності до ч.2 ст.112 СК України суд приходить до висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечитиме інтересам кожного з них, а тому позов підлягає задоволенню.

На підставі ст.ст.110-112 СК України та керуючись ст.ст.14, 60, 62, 212-214 ЦПК України, суд –

В И Р І Ш И В:

Позов ОСОБА_1 – задовольнити.

Шлюб, зареєстрований 20.11.1993 року Шевченківською сільською радою Жовтневого району Миколаївської області (аз № 38) між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 – розірвати.

Прізвище позивачки ОСОБА_1 - залишити без змін.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Миколаївської області через Ленінський районний суд м. Миколаєва шляхом подачі апеляційної скарги на рішення суду протягом 10 днів з дня його  проголошення .

Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя:             підпис                                                                    

Рішення набрало законної сили  ___________________ року. Оригінал рішення зберігається в архіві Ленінського районного суду м. Миколаєва в цивільній справі № 2-5612/2010 р.

Копія вірна.

Суддя:

Секретар:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація