Справа № 2-520 / 2010 р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 вересня 2010 року Миколаївський районний суд Одеської області
в складі: головуючого судді Безусова В.І .
при секретарі: Мазарак Н.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в с.м.т. Миколаївка справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей.
В С Т А Н О В И В:
Позивачка звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2. , про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей.
У судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 підтримала заявлені нею вимоги у повному обсязі, просила задовільнити позов.
Відповідач ОСОБА_2 в судовому засіданні позовні вимоги позивачки визнав в повному обсязі.
Вислухавши сторони, вивчивши матеріали справи суд вважає, що заявлені вимоги підлягають задоволенню з підстав передбачених ст. ст. 180 - 182 СК України.
В судовому засіданні встановлено, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 є батьками неповнолітніх дітей: синів – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується свідоцтвом про його народження серії I-ЖД №НОМЕР_1 від 31 березня 2000 року та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, що підтверджується свідоцтвом про його народження серії I-ЖД №НОМЕР_2 від 06 вересня 2002 року.
Відповідач ОСОБА_2 не надає матеріальної допомоги на утримання дітей, не бере участі у їх вихованні. Угоди про добровільну сплату аліментів між позивачем та відповідачем не досягнуто, діти перебувають на утриманні позивачки ОСОБА_1. З таких підстав позивачка вимушена була звернутися до суду про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 10 , 60 , 212 ЦПК України , суд –
Р І Ш И В :
Стягнути з ОСОБА_2, мешканця АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1, аліменти на утримання їх дітей – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, щомісячно, в розмірі 1/3 частини з усіх видів заробітку, але не менш 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку , починаючи з 02 серпня 2010 року, до досягнення дітьми повноліття.
Стягнути з ОСОБА_2 мито до прибутку держави в сумі 51 (п’ятдесят одної) гривни.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного сулу Одеської області , шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення, заяви про апеляційне оскарження і подачею після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційного суду Одеської області.
Суддя: В.І. Безусов
- Номер: 2/696/11
- Опис: про визначення додаткового строку для подачі заяви про прийняття спадщини
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-520
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Безусов Володимир Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 23.05.2011
- Дата етапу: 15.06.2011