Судове рішення #12624205

Справа №6-436/10рік

У Х В А Л А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

                     

20 грудня 2010  року                                                                                                                                                                                м. Овруч

Овруцький районний суд Житомирської області в складі:

головуючого –судді          Невмержицького С.С.,

з  секретарем                     Аврамчук Л.В.,

 розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Овруч заяву  державного виконавця ВДВС Овруцького РУЮ в Житомирській області про роз»яснення рішення суду у справі №2-548/08 за позовом  ОСОБА_1 до виконкому Ігнатпільської сільської ради Овруцького району про стягнення коштів, передбачених Законом України „Про статус та соціальний захист громадян,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»                

В С Т А Н О В И В:

       Заявник  звернувся до суду з письмовою заявою про роз»яснення рішення № 2-548/08 виданого Овруцьким районним судом 04.12.2008 року про стягнення коштів згідно Закону України „Про статус та соціальний захист громадян,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» з виконкому Ігнатпільської сільської ради на користь  ОСОБА_1 в сумі 572.11 грн, а саме суму, яка підлягає стягненню згідно ст. 37 ЗУ „Про статус ..” суму згідно ст. 39 ЗУ „Про статус..” та компенсації за відпустку.  

     Із заяви слідує, що заявнику незрозуміла розолютивна частина рішення суду,  а саме не розмежована сума боргу згідно ст.ст.37,39 ЗУ „Про статус” та компенсації за відпустку.

     Сторони  в судове засідання не з»явилися. Справа слухалась за їх відсутності

     Суд розглянувши дану заяву приходить до висновку, що заявлені в заяві вимоги слід задовольнити з наступних підстав.

     Так, при винесенні рішення суд  виходив з вимог Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов»язаних із соціальним захистом громадян , які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи затвердженого постановою КМУ від 20 вересня 2005 року  №936, де відповідно до п. 5 якої слідує, що соціальні виплати, доплати (види допомоги), передбачені підпунктами 5-13 пункту 4 цього порядку, проводяться за місцем основної роботи (служби) громадян підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами ... відповідно до розрахункових даних, поданих до уповноваженого органу за формою, затвердженою Мінпраці,  а тому підприємства, установи, організації та фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності виступають в даних правовідносинах як суб’єкти владних повноважень на основі законодавства.  

Відповідно до ст. 221 ЦПК України, якщо рішення суду є незрозумілим для осіб, які брали участь у справі, або для державного виконавця, суд за їхньою заявою постановляє ухвалу, в якій роз'яснює своє рішення, незмінюючи при цьому його змісту.

Керуючись ст. 221 ЦПК України суд,-

                                     

У Х В А Л И В:

Роз'яснити рішення Овруцького районного суду від 8 вересня 2008 року по справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 до виконавчого комітету Ігнатпільської сільської ради Овруцького району про стягнення невиплачених коштів, передбачених Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» зазначивши:

стягнути з виконкому Ігнатпільської сільської ради на користь ОСОБА_1 заборгованість невиплачених коштів, а саме: компенсацію громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення в сумі 10.97 грн, допомоги у зв”язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва і особистого підсобного господарства  в сумі 2,10 грн,  компенсацію за відпустку в сумі  559.04 грн., в загальній сумі  572.11 грн.

    Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана через Овруцький районний суд в апеляційний суд Житомирської області  протягом 5 днів з дня її проголошення.

Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п’яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги  ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

              Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація