Судове рішення #12622021

           

                                                                           

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ        УКРАІНИ

                                                                                                             

                 № 2-А-5507\10

21.12.2010  року Пролетарський районний  суд м. Донецька  у складі :      

головуючої  судді                                                                             Панас Н.Л.

при секретарі                                                                                    Борісовій Я.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду  у м.Донецьку адміністративну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька «про визнання неправомірною  бездіяльності  та зобов’язання зробити нарахування доплати до пенсії» ,-

                                              В С Т А Н О В И В  :

18.11.2010 року позивач  ОСОБА_1 звернулася до суду  з адміністративним позовом до Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька про зобов’язання зробити нарахування доплати до пенсії в якій вказала, що  віднесена до категорії “Дитина війни”, а тому відповідно до  ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» (№ 2195-15), який набрав чинності с 01.01.2006р. та Рішення Конституційного суду України від 09 липня 2007 року за справою № 6-рп (№ 1-29\2007р.) має право отримувати доплату до пенсії щомісячно в розмірі 30% від розміру мінімальної пенсії за віком. Ніяких доплат до пенсії  у повному обсязі ,як передбачено законом, відповідач  - Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька не нараховував і не виплачував. Позивач просив визнати дії відповідача неправомірними та зобов’язати Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька зробити нарахування та виплату до пенсії, як «Дитині війни» за період з  01.01.2007 року  по теперішній час   і забезпечити  таку  виплату  .

У судове засідання позивач двічі  10.12.2010 р. та 21.12.2010 р.  не з’явилася, належним чином була повідомлена  про день та час розгляду справи,про причини неявки суду не повідомила, заяви щодо можливості розгляду справи у її відсутності не надала, суд визнає неявку позивача  неповажною та вважає можливим розгляд справи у її відсутності.

Представник відповідача у судове засідання не з'явився, належним чином були повідомлені про день та час розгляду справи у встановленому  законом порядку , надав письмове заперечення ,в якому просив відмовити у задоволенні позову повністю,справу розглянути у відсутності представника .

               Відповідно п.4.ч.1. ст. 155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду,якщо  позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини  неприбуття,якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності .

              За такими обставинами ,суд вважає необхідним залишити без розгляду позовну заяву по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька «про визнання неправомірною  бездіяльності  та зобов’язання зробити нарахування доплати до пенсії», з роз*ясненням вимог ст.155 ч.3 КАС України   про те,що особа,позовна заява якої залишена без розгляду,після усунення підстав,з яких заява була залишена без розгляду,має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.  

    На підставі викладеного , керуючись ст.155 КАС  України  суд,-

                     У Х В А Л И В   :

            Залишити позовну заяву  по адміністративній справі за  позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька «про визнання неправомірною  бездіяльності  та зобов’язання зробити нарахування доплати до пенсії»   без розгляду.  

Ухвала суду першої інстанції може бути оскаржена в апеляційному порядку  до Донецького Апеляційного  Адміністративного  суду  через Пролетарський районний суд м.Донецька . Апеляційна скарга на ухвалу суду подається  у письмовій формі протягом  п’яти  днів  з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у  письмовому провадженні або без виклику особи,яка її оскаржує,апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії  ухвали.  

   

Суддя                            підпис                                                Панас Н.Л.    

Копія вірна:     Суддя:                             Секретар:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація