Судове рішення #12621861

  Справа № 3-3274/10

 

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

      14 грудня 2010 року                                                                                                           м.Овруч

 Суддя Овруцького районного суду Житомирської області Іщук Л.П.  розглянувши матеріали, які надійшли з відділення ДАІ Овруцького РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, проживаючого в с. Норинськ, Овруцького району, Житомирської області, не працюючого, за ст.122 ч.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя -

В С Т А Н О В И Л А:

       28.10.2010 року, о 8 годині 08 хвилин на 162 км а/д Київ-Ковель, ОСОБА_1 керував  автомобілем „Шкода-Октавія” н/з НОМЕР_1, рухався зі швидкістю 119 км/год., при обмеженні максимальної швидкості 60 км/год., чим перевищив встановлену швидкість руху на 54 км/год. Швидкість вимірювалась приладом „Беркут” № 063.

        В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав, та просить суд не застосовувати до нього суворого адміністративного стягнення.

        Вина ОСОБА_1 в скоєні даного адміністративного правопорушення є доведеною, підтверджується особистими поясненнями порушника в суді та матеріалами про адміністративне правопорушення, зокрема протоколом про адміністративне правопорушення.

        При визначенні міри адміністративного стягнення, суд враховує особу правопорушника, обставини що пом’якшують та обтяжують його відповідальність, та вважає за необхідне накласти на нього адміністративне стягнення в межах санкції цієї статті, у виді адміністративного штрафу в розмірі 30-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

         Керуючись ст.ст.27,33-35,122ч.3,221,284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя -

   ПО С Т А Н О В И Л А :

         ОСОБА_1, визнати винним   у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.122 ч.3 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу, в сумі 510 (п’ятсот десяти) грн.

          На постанову суду через Овруцький районний суд може бути подано апеляційну скаргу та протест прокурора до Апеляційного суду Житомирської області протягом 10 днів з дня ухвалення вказаної постанови.

          Суддя :

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація