Судове рішення #12620074

Справа № 2-а-181/10

                                У Х В А Л А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

17 грудня  2010 року                                                                                    м. Перечин

Перечинський районний суд Закарпатської області  у складі:

                                                      головуючого-судді Ганька І.І.,

                                                      при секретарі Данилевич Н.І.,

 розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Перечинському районі Закарпатської області про поновлення пропущеного строку для звернення до суду, визнання дій неправомірними та зобов'язання нарахувати та виплатити недоплачену щомісячну державну соціальну допомогу як дитині війні за 2008-2009 роки,-

                                    В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся з позовом до суду, в якому просить поновити йому пропущений строк для звернення до суду, визнати дії відповідача неправомірними та зобов'язати такого нарахувати і виплатити недоплачену як дитині війни щомісячну державну соціальну допомогу за 2008-2009 роки. Свої позовні вимоги мотивує тим, що відповідно до статті 1 Закону України “Про соціальний захист дітей війни” від 18 листопада 2004 року за № 2195-ІV він належить до соціальної категорії “Дитина війни”. Згідно ст.6 цього Закону він має право на отримання щомісячної державної соціальної допомоги в розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком. У 2008-2009 роках така допомога йому не виплачувалася, при цьому, що рішенням Конституційного Суду України № 6-рп/2007 від 09 липня 2007 року були визнані такими, що не відповідають Конституції України окремі положення Закону України “Про державний бюджет України на 2007 рік”, якими було зупинено норми Закону України “Про соціальний захист дітей війни”, а тому така щомісячна державна соціальна допомога мала йому виплачуватися.

До початку судового засідання позивач ОСОБА_1 подав до суду заяву, в якій просить залишити позовну заяву без розгляду, оскільки відкликає таку.

Відповідно до  ст. 155 ч. 1 п. 5 КАС України суд  своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

Керуючись ст.  155 ч. 1 п. 5 КАС України, суд,-

           У Х В А Л И В :

Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Перечинському районі Закарпатської області про поновлення пропущеного строку для звернення до суду, визнання дій неправомірними та зобов'язання нарахувати та виплатити недоплачену щомісячну державну соціальну допомогу як дитині війні за 2008-2009 роки - залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного адміністративного суду через цей суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом   п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Головуючий:                                                                                                      Ганько І.І.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація